Після зради дружина дуже змінилася: перестала забороняти та взагалі щось говорити

Ніколи не думав, що у 53 роки попрошу поради, як бути у своїй сім’ї. Мене звуть Гарік, маю третій шлюб. Дружині 38 років, шлюб з любові величезної, я закохався по вуха у свою дружину, а вона в мене. Потім весілля та народження сина.

Скажу одразу, що попередні шлюби розпадалися з моєї провини, були зради, згодом у мене зникали почуття до жінок, і я йшов. Колишнім дружинам залишав практично все, йшов у капцях, і дітей забезпечував, допомагав чим міг, благо працював на хорошій роботі. Аню зустрів у 45 років, вона мене молодша.

Перші 4 роки я не міг відмовитись від своїх холостяцьких звичок. Ні, дружину любив, і люблю зараз дуже сильно, але мої загули з друзями тривали. Я часто залишав дружину з маленьким сином, їхав тусити, і не було докорів сумління, що, мовляв, усі так роблять. Аня чекала на мене, переживала, потім пішли скандали, але мої гулянки тривали.

Якось вона взяла мій телефон і прочитала про деякі мої виїзди та відрядження, звісно зрозуміла, що там буває звичайно. Поступово зі спокійної жінки вона перетворювалася на нервову, постійно втомлену жінку.

Вона намагалася, і за дитиною дивитися, і в будинку підтримувати чистоту, і час приділяти мені, намагалася зберегти сім’ю. Потім мене в якийсь момент, наче струмом вдарило, і я злякався, що вона піде, тому що, під час сварок, дружина сказала: «я не хочу більше такого життя, до тебе претензій немає, але жити так більше я не буду».

Після цього я змінився. Не став нікуди їздити, весь час із дружиною та дитиною, наче все поступово налагодилося. Але через якийсь час вона дізналася і про мої пригоди на стороні, і потім різко змінилася. Ні, ви не думайте, вона дуже красива жінка, з гарною фігурою, стежить за собою, але стала внутрішньо інша.

Вона заспокоїлася і перестала істерити, намагається ще більше бути із сином, займається з ним. Я помічав, що на неї звертає увагу один наш знайомий, видно, що вона симпатична йому. Мені більше нічого не говорить, не забороняє. Не розумію, чому так відбувається?

You cannot copy content of this page