ЦЕ EASY Життєві історії Після зради дружина дуже змінилася: перестала забороняти та взагалі щось говорити

Після зради дружина дуже змінилася: перестала забороняти та взагалі щось говорити

Ніколи не думав, що у 53 роки попрошу поради, як бути у своїй сім’ї. Мене звуть Гарік, маю третій шлюб. Дружині 38 років, шлюб з любові величезної, я закохався по вуха у свою дружину, а вона в мене. Потім весілля та народження сина.

Скажу одразу, що попередні шлюби розпадалися з моєї провини, були зради, згодом у мене зникали почуття до жінок, і я йшов. Колишнім дружинам залишав практично все, йшов у капцях, і дітей забезпечував, допомагав чим міг, благо працював на хорошій роботі. Аню зустрів у 45 років, вона мене молодша.

Перші 4 роки я не міг відмовитись від своїх холостяцьких звичок. Ні, дружину любив, і люблю зараз дуже сильно, але мої загули з друзями тривали. Я часто залишав дружину з маленьким сином, їхав тусити, і не було докорів сумління, що, мовляв, усі так роблять. Аня чекала на мене, переживала, потім пішли скандали, але мої гулянки тривали.

Якось вона взяла мій телефон і прочитала про деякі мої виїзди та відрядження, звісно зрозуміла, що там буває звичайно. Поступово зі спокійної жінки вона перетворювалася на нервову, постійно втомлену жінку.

Вона намагалася, і за дитиною дивитися, і в будинку підтримувати чистоту, і час приділяти мені, намагалася зберегти сім’ю. Потім мене в якийсь момент, наче струмом вдарило, і я злякався, що вона піде, тому що, під час сварок, дружина сказала: «я не хочу більше такого життя, до тебе претензій немає, але жити так більше я не буду».

Після цього я змінився. Не став нікуди їздити, весь час із дружиною та дитиною, наче все поступово налагодилося. Але через якийсь час вона дізналася і про мої пригоди на стороні, і потім різко змінилася. Ні, ви не думайте, вона дуже красива жінка, з гарною фігурою, стежить за собою, але стала внутрішньо інша.

Вона заспокоїлася і перестала істерити, намагається ще більше бути із сином, займається з ним. Я помічав, що на неї звертає увагу один наш знайомий, видно, що вона симпатична йому. Мені більше нічого не говорить, не забороняє. Не розумію, чому так відбувається?

Related Post

Хочу помститися колишній подрузі за її токсичне і споживацьке ставлення до мене. Що з цим робити?Хочу помститися колишній подрузі за її токсичне і споживацьке ставлення до мене. Що з цим робити?

У мене була токсична подруга, я тільки з часом почала розуміти все і потихеньку віддалятися. Всіх причин, з яких ясно, що вона токсична (а не що це я вигадала все)

Для чого цій людині потрібні були стосунки всі ці 10 років? Проводити час разом?Для чого цій людині потрібні були стосунки всі ці 10 років? Проводити час разом?

Десять років тому я дуже покохала чоловіка. Зараз мені 42 роки, а йому 45. Почуття були взаємними і через три місяці я сказала, що дуже хочу дитину від нього. Він