Перейти до вмісту

Півроку тому чоловік почав зустрічатися з дівчиною, вона молодша за чоловіка на 11 років (ми з чоловіком ровесники). Я два місяці як стала жити з дочкою і новим чоловіком разом. Дитині дуже важко, так як вона прив’язана до батька

  • від

Підкажіть, будь ласка, що робити. З чоловіком не живемо два роки. За цей час зійшлася з іншим чоловіком, і живемо з ним в недавно купленій ним квартирі. Робили все для спільного життя з моєю донькою. Чоловік подав на розлучення майже три місяці тому, а весь цей час мовчав, просто гуляв, розважався з друзями і дівчатами. Намагалася повернути його в сім’ю – марно, не хотів слухати.

Зазначу, що як батько мій чоловік просто золото. Дитину любить до божевілля, балує її, всіляко бере участь в її житті.

Півроку тому чоловік почав зустрічатися з дівчиною, вона молодша за чоловіка на 11 років (ми з чоловіком ровесники). Я два місяці як стала жити з дочкою і новим чоловіком разом. Дитині дуже важко, так як вона прив’язана до батька. Вона начебто і намагається їй 11 років, але ніяк у нас разом не виходить.

З новим чоловіком і раніше не дуже жили, часто сварилися, а тепер і зовсім морок. Тижнів зо три тому зателефонував чоловік, просив, щоб ми знову почали жити разом, на той момент вони зі своєю дівчиною посварилися. Я не ризикнула. Дитина була свідком цього і дуже переживала.

Колишній чоловік знову помирився зі своєю дівчиною, час дитині приділяє мало, вона істерить, плаче. У навчанні з’їхала. А тут ще й в новій сім’ї не виходить так як у мене постійні сварки з новим чоловіком.

Все частіше відвідують думки піти до себе додому. Хочу нормального і спокійного життя для себе і моєї дитини. Не сплю ночами, що робити? Чим далі, тим гірше. На дитину боляче дивитися, а недавно знайшла записку, де вона написала, що хоче піти з дому і вже з усіма попрощалася.

Малюнки показує страшні: дівчинка на краю прірви з запискою в руках. Порадьте, як бути, дуже вас всіх прошу.