Побачила напис на машині “я при надії” і розреготалася

Як завжди я прокинулася раніше, щоб привести себе в порядок перед роботою. Випила ранкової кави, відправила своїх чоловіків, точніше коханого і 2 снів на кухню.

Там на столі стояла ціла миска сирників. Я любила такі ранки, коли все йшло по плану, коли не доводилося б спішити, летіти через всю квартиру, перекидати речі.

Вчора ввечері я на славу потрудилася, взяла роботу додому, вдома теж зробила все заздалегідь, щоб потім бути вільною цілий ранок і присвятити час собі, а не питтю посуду і чищенню кросівок малого.

Так от тільки я включила собі музику і прийнялася за косметичку, як чую галас на вулиці.

Виглянула в вікно, не зрозуміла, що там сталося, дзеркало зайняв чоловік, йому погодитися треба було, я слухняно дала змогу йому зробити своїм процедури, а сама попленталася на вулицю, щоб швиденько прогріти машину і відчистити її від снігу.

Тут же я почула знайомі крики, доречі не тільки крики, а ще й голос жінки мені був дуже знайомим. Ну от і побачила я картину.

Сусідка, за якою, доречі, раніше ніколи я агресії не помічала, що ж сили стукала ногою в колесо іномарки. Це була машина одного з жителів нашого будинку. Пізніше я зрозуміла чому справа.

Він знову перекрив виїзд жінки з двору. Вона зайняла паркувальник місце по правилам, та і авто своє там ставила років 5, не менше, а він дорогу їй перекрив, а головне ж ззаду – паркан.

Звісно сусід, через те що має купу грошей і гарну, молоду, і доречі нахабну жінку рахує що він вище і краще нас усіх. Він дуже неприємний тип, і не тільки сусідці Олесі труднощів завдає, а регулярно звісно ж не спеціально, але зовсім не думаючи про оточуючих, паркується так і там де заманеться.

Я не витримала і запропонувала відвезти сусідку з дитиною в поліклініку, ну не на трамваї ж їм їхати, і справді. Поки мої хлопці збиралися, вона помадою написала йому на капоті “Я вагітна, у тебе буде син”.

Я сміялася як могла. А вже ввечері, повертаючись з роботи помітила, що щ вікна летять валізи, а сусід намагається заспокоїти свою пасію. Зате тепер в дворі тиша і спокій.

Related Post

Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнутиЄвген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї

Сказав, що любив, але тепер це не має значенняСказав, що любив, але тепер це не має значення

Я не можу повірити, що мене покинули. Сьогодні ми розлучилися з хлопцем. Досить імпульсивно. З його ініціативи. Зустрічалися до цього 2 роки. А тепер я не знаю як бути. Спершу

Я вважала, що псувала своєю присутністю життя мами і нагадую їй про минулеЯ вважала, що псувала своєю присутністю життя мами і нагадую їй про минуле

Ще одне з моїх сновидінь, яким я хочу з вами поділитися. Історія буде коротка, але для мене вона дуже значуща. Цього разу я перебувала у мами в будинку. Був сонячний