fbpx

Побачила у чоловіка любовне листування з іншою жінкою. Почав виправдовуватися, що вона серйозно хвора тому він підтримує її фліртом

Живемо в цивільному шлюбі 4 роки. У обох були попередні шлюби (і у нього і у мене).

Знайшла у чоловіка листування з іншою жінкою, листування про любов, про теплі почуття до цієї особи.При цьому між нами вдома все прекрасно, я натішитися не могла що нарешті знайшла «свою» людину.

Ми дбаємо одне про одного, весь вільний час разом, радіємо, сміємося, в ліжку все чудово і регулярно.Тому мене взагалі сильно здивувало те, що я побачила.

Розповіла чоловікові, що я все знаю, він сказав, що це просто листування – нічого не означає, що вона колега по роботі, серйозно хвора, і він її таким чином просто підтримує.

Я навіть вірю в те, що фізичної зради не було. Але знаю, що вони так ось спілкуються кілька місяців і мені дуже боляче від цього.

Я ніяк не можу заспокоїтися, постійно стежу за деталізацією його дзвінків і смс, мені соромно за це, але хочу переконатися, що це закінчилося (як він обіцяв), але бачу, що він продовжує їй дзвонити.

Він дзвонить мені і слідом дзвонить їй, навіть хвилини не проходить. При цьому каже, що любить мене, боїться втратити, хоче одружитися. Я ніяк не можу забути цього, хочу вірити йому, але згадую всі ці дзвінки і смс, і так на душі погано стає.

Я знаю його як турботливого і люблячого чоловіка, а виходить, він так цинічно мені бреше? Не можу зрозуміти, навіщо йому треба все це?

Related Post