Побачила зятя з іншою жінкою і промовчала, щоб не засмучувати сестру в положенні, але лишилася винною у всьому

Я побачила чоловіка сестри з іншою жінкою. Це сталося випадково, в торговому центрі, куди я прийшла у свій вихідний, щоб купити якісь речі та просто відпочити.

Нагулявшись крамничками, я вирішила випити кави та з’їсти що-небудь, а для цього обрала маленький столик у затишному куточку.

Сиділа, спостерігала на всі боки та тут побачила Толю, який підіймався ескалатором в обіймах з якоюсь пишногрудою дівчиною. Вони сміялися та обмінювалися легкими поцілунками, яких було цілком достатньо, щоб зрозуміти, які між ними стосунки.

Найнеприємніше було в тому, що моя сестра в цей час чекала його вдома, напевно смажила його улюблені млинці та охала, раз у раз хапаючись за величезний живіт, вона чекала близнюків.

Я набрала номер сестри.
– Привіт, Марійко. Ти як?
– Ой, та не питай. Скоріше б випустити цих футболістів на волю, сили вже немає.

– Ляж відпочинь, – зітхнула я, спостерігаючи, як Толік зі своєю подругою ховається за рогом.
– Та ти що! Скоро Толя прийде, я піцу для нього готую.

Ага, значить, не млинці, а піца, але суть залишилася незмінною. Поки її чоловік розважається, моя незграбна довірлива сестра забезпечує йому затишок.

– А ти що дзвониш? Щось трапилося?
– Ні, просто так, – збрехала я. – Хотіла дізнатися, як твої справи.
– Та все добре, – радісно повідомила Марійка, але я вже знала, що це не так.
– Гаразд, сестричко, я тобі подзвоню потім ще, – скинула дзвінок, а потім помчала слідом за чоловіком.

Я знайшла закохану пару не відразу і подумала, що вони вже пішли, але випадково помітила їх у салоні мобільного зв’язку.

Дівчина, стрибаючи від радості, крутила в руках новий телефон, а Толік оформлював покупку і сильно посміхався. Я підійшла і вирвала з рук його коханки дорогий гаджет.
– Привіт, зятю. Не очікував? І я теж! О, ти телефон жінці купив! Молодець який!

Толік, треба віддати йому належне, швидко взяв себе в руки, а ось дівчина кинулась від мене вбік.
– Ти все не так зрозуміла, – нахабно розтягнув губи в усмішці цей негідник. – Я просто допоміг колезі обрати телефон. Тож це подарунок не для Марійки.

Але я не збиралася здаватися:
– Ось тільки не треба мені заливати! Я бачила, як ви цілувалися! Як тобі не соромно взагалі?

Толік схопив мене за лікоть і витяг із салону, а потім зашипів прямо в обличчя:
– Це не твоя справа, зрозуміла? Так, я трохи погуляв, і що? Спробуй тільки розповісти Марії і якщо щось трапиться з дітьми, винна у всьому будеш ти!

Я була дуже на нього зла, але нічого вдіяти не могла, бо Марія ніколи не вирізнялася міцним здоров’ям. Не приведи Господь пологи почнуться раніше, я й справді собі цього ніколи не пробачу.

А ввечері мені зателефонувала Марійка і почала весело розповідати, який уважний і дбайливий у неї чоловік. Прийшов додому з квітами та її улюбленим тортом. Ось який молодець! Я тихенько зітхнула:
– Так, сестричка, здається, тобі й справді пощастило.

Що я ще могла сказати? Що торт купив на гроші, що залишилися від покупки телефону? Зрозуміло, я промовчала.

Близнюкам було три місяці, коли Марія дізналася про зраду Толіка. І все сталося банально: їй подзвонила та дівчина і сказала, що вже пів року спить з її чоловіком. А ще додала, що я в курсі всього.

Скандал, який влаштувала Марійка, був схожим на ураган. Сестра звинуватила у всьому не лише Толю, а й мене. Нам довелося викликати швидку допомогу і Маріку забрали до лікарні.

Молоко у неї перегоріло і малюків довелося перевести на штучне вигодовування. Толя, який не очікував такої реакції, сильно злякався і зумів вимолити прощення у дружини.

А от мене вона так і не вибачила. Не хоче ні бачити, ні розмовляти зі мною. І не розуміє, що другого виходу я просто не мала.

You cannot copy content of this page