Перейти до вмісту

Побачив як моя дівчина сідає в машину до якогось хлопця, подзвонив їй, а там чутно, що вона у ванній… ну думаю чортівня. На наступний день бачу як вона проходить повз мене і навіть не вітається… ну знову. Виявилося, що то була не вона

  • від

Коли я навчався на першому курсі університету, то мені довелося закохатися в однокурсницю. Я не став тягнути кота за відомі місця і вирішив діяти швидко і рішуче.

Взяв ініціативу в свої руки, а далі подарунки, спілкування по телефону … Дійшла справа до першого побачення. Все пройшло цілком собі добре. Проводив її до будинку і відправився пішки до свого дому. Так, я був настільки убогим, що грошей не вистачило на зворотній проїзд.

Проходив повз парк і побачив, як моя дівчина сіла в машину до якогось хлопця. Ця подія була немов удар. Я бачив, як моя дівчина сідала в машину поруч з парком, розташованому в 30 хвилинах ходьби від будинку дівчини.

Тоді я зрозумів, що значить фраза “розрив шаблону”. Не міг зрозуміти, як та дівчина, яку я тільки що проводив до дому, опинилася поруч з парком. Як вона встигла переодягнутися і змінити зачіску?

Мізки розуміли, що ніяк. Тільки це точно була моя дівчина. Я дістав телефон і почав дзвонити дівчині.

Вона підняла трубку і було чутно, як на задньому фоні текла вода у ванній кімнаті. Вибачився. Поклав трубку. Це точно була не вона. Просто здалося.

На наступний день в університеті. Моя дівчина пройшла повз і навіть уваги не подала в коридорі, що знає мене. Це добило. Увечері вела себе абсолютно нормально. Чортівня справжня.

Потім пройшов тиждень. Все було нормально. І в суботній ранок я домовився, що заїду за нею і ми вирушимо на шашлики.

Вона відкрила двері в яскравій  чорній сукні. Стояла на високих підборах. Я відразу поцілував її в губи. Дівчина обхопила мене. І тут ззаду виходить ще одна моя дівчина (справжня) і рознімає нас з фразою: “Ви очманіли чи що?”. А я дійсно очманів. Це були близнючки.

Я так і не зрозумів, чому дівчина відразу не сказала, що у неї є сестра близнючка. Але досить незвично зустрічатися з близнючки і думати: “А чи не змінилася вона сьогодні з сестрою приколу заради?”.