Почала зустрічатися з Ігорем не тому що він мені сподобався, а тому що він гарно про мене піклувався, але через якийсь час я почала помічати, що він дивиться на фото інших дівчат у Інтернеті

Хотіла отримати поради, як бути в такій ситуації. Взагалі зустрічаюся з хлопцем близько 9 місяців, а живемо у мене на квартирі близько 3 місяців. Обидва вчимося.

Коли почали з ним зустрічатися він мені не сподобався не зовні не по спілкуванню був нудний, але добре до мене ставився і я подумала хороша людина,  мене сильно любить і вирішила з ним бути.

Але, останнім часом стала в ньому розчаровуватися, то в ФБ дівчатам лайки ставив, то колишній писав коли ми посварилися і довго не бачилися, а вчора коли зайшла до нього в інстаграмм в недавніх побачила у нього дивні відверті фото дівчат. Мені стало дуже не приємно і образливо і я йому сказала, ми посварилися потім помирилися.

Він мені сказав що нібито в інстаграммі дивився це є там чи ні. Потім він мені говорив, що це друг заходив, а потім зізнався що сам це дивився.

Я спочатку його не любила, просто думала що він добре до мене ставиться, порядний, а тепер просто розчарування.

Я не дивлюся накачаних мужиків , хоча я хлопця свого не сильно люблю, але все одно не дозволяю собі цього, але і не хочу дивитися таке.

Я сама по собі струнка, доглянута, намагаюся займатися собою, добре готую. Він не красень, із зайвою вагою трохи і «гідність» у нього не велика я б сказала, але не дивлячись на це мені не треба ні на кого дивитися.

Він же каже що любить мене сильно і постійно про мене думає я бачу як він про мене думає, що дивиться на чужих дівчат з різних ракурсів.

Я вирішила теж почати дивитися красивих, накачаних хлопців з великою і він почав нервувати і ображатися, а чому йому можна, а мені ні чи що?

Ми з ним не 20 років разом а всього 3 місяці. що буде якщо я народжу якщо зараз таке?

Я після такого в ньому розчарувалася якщо чесно. Що робити як ви думаєте? Як реагувати на таке? Як би ви відреагували якби ваш хлопець або чоловік таке дивився.

Related Post

Чоловік працює в іншій країні, і я вже не хочу щоб він повертавсяЧоловік працює в іншій країні, і я вже не хочу щоб він повертався

Почну з того, що я дуже люблю чоловіка, але він поїхав на роботу в іншу країну на три місяці. Разом ми вже п’ятий рік. Раніше він працював у нашій країні

Чоловік обіцяє, що більше не гратиме, але це повторюється знову і зновуЧоловік обіцяє, що більше не гратиме, але це повторюється знову і знову

Мені 28 років, чоловікові 35. У нас троє дітей — 2 хлопчики та молодша донечка. Старшому синові чотири роки, середньому два, молодшій буде 2 місяці. Чоловік грає та спускає у