fbpx

Почалися відносини з чоловіком с сайту знайомств. Потім побачила, що анкету він не видалив, а згодом дізналася, що він продовжує знайомитися з жінками

П’ять років тому познайомилася на сайті знайомств з хлопцем, мені було 28, йому 25. Довго листувалися, потім зустрілися, закрутився роман, незабаром почали жити разом. Спочатку все було добре, але вже через кілька місяців я виявила, що він продовжує відвідувати подібні сайти. Підозри закралися самі собою майже відразу, але шпигувати і шукати нічого не намагалася.

Через пару років я випадково натрапила на сторінку з його поштою, звідти потрапила на сайти знайомств, на яких він сидів. Виявилося, що він листується з купою жінок, від молоденьких дівчат до 45-річних, пропонує зустрітися, пропонує близкість, говорить, що дуже багато заробляє (це не так), що вільний, що шукає собі чесну дівчину і що він вірний. Довго читати у мене не вистачило духу, після пари фраз вимкнула комп’ютер.

Було дуже боляче і прикро. Я влаштувала скандал, сказала збирати речі, але потім пробачила. А дарма – люди не змінюються, це треба запам’ятати раз і назавжди. Він просив вибачення, казав, що просто спілкувався, ні з ким не зустрічався і не збирався ну і т.д.

Тепер моє життя схоже на постійні тортури ревнощами. Маніакально шукаєш те, що є і чого немає. Думала, може з розуму вже зійшла і підозрюю невинну овечку у всіх смертних гріхах. Треба було відразу ж усі кінці обрубати, ще на самому початку.

Одного разу знайшла його листування з дівчиною, де вони обмінюються ніжностями і потім ревнують одне одного. Навіть не стала нічого з’ясовувати і починати новий скандал, зробила вигляд, що нічого не помітила.

Незабаром настала межа і мого терпіння (а власне, навіщо терпіла, самій не зрозуміло). Знову потрапила на його сторінку на сайті «знайомств для “ліжка”», але тут вже вирішила прочитати все уважно – цікаво все-таки дізнатися правду, нехай і гірку.

Він як і раніше спілкується з десятками жінок, з деякими навіть встиг переспати, деякі відмовили. Яка це вульгарність і бруд! Будь-яку вільну хвилину він використовував, щоб укласти кого-небудь в ліжко. Головне, що він не гребує і жінками, які набагато старше нього, і некрасивими, і товстими (хоча завжди говорив, що цілковито не любить).

З будь-якими, виходить. Останнє листування якраз була з жінкою на 8 років старша за нього, що покинула свого чоловіка і дитину і тепер знімає кімнату – і вона така страшна!

Виставила я його без пояснень, без скандалів. Надіслала посилання смс на цю мадам і попросила покинути мою квартиру. На що мені було сказано, що я не знаходжу ніколи чоловіка, який спить з однією жінкою, що всім мужикам потрібна різноманітність. От цікаво: а як же душа? Любий, вона у тебе взагалі є?

Я от не розумію, навіщо йому це? Я виглядаю добре, молодшою за свій вік, доглянута, смачно пахну, не товста, близькість люблю. Стільки часу витрачено даремно на лукаву істоту, що іменує себе чоловіком.

Related Post

Коли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадилаКоли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадила

Зустрічаюся з хлопцем близько 3-х місяців. За цей час він дарував мені подарунки тільки у відповідь на мої: коли я подарувала йому парфуми без приводу, на наступний день він мені

Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…

Я вже писав історію про те, як почав працювати асенізатором. Шлях до какашок йшов через економічну спеціальність, криза 2008-го і випадковий збіг обставин. У 2015 році взяв у кредит вакуумну