fbpx

Почав виправдовуватися що це така перевірка

Коли я вийшов з кафе в мене випав гаманець. Грошей в ньому багато не було, зате були картки, пропуски в офіс і права водійські. Відновити які зараз не є проблемою, та на це часу в мене не було.

Через кілька годин на номер телефону, я так розумію на візитці, подзвонив хлопець і сказав що знайшов гаманець, лишив його на барі в тому кафе. Я був вдячний. Спитав як він знайшов свій номер, адже там було багато візиток різних людей.

Виявляється він перебрав всі візитки і побачив таке ж прізвище як на правах. Я забрав гаманець і був дуже вдячний цій людині. Через кілька місяців до мене в офіс прийшов влаштовуватися кур’єром хлопець.

Його голос мені щось нагадував, але я не міг зрозуміти. А коли представився, то цей хлопчина натягнув посмішку аж до вух. – Не втрачайте більше гаманці. Я відразу зрозумів хто це.

Запропонував йому попрацювати кілька місяців кур’єром, а там, коли мій помічник піде в декрет, я б його взяв на її місце звісно ж. Працював він старанно. Хоча мій друг і по сумісництву колега-підлеглий дуже не злюбив хлопчака.

А за кілька днів після того як я все ж виконав обіцянку, взявши його на роботу. До мене підійшов один з працівників і розказав, що чув в туалеті розмову між моїм другом і помічником.

Друг пропонував угоду, як могла б підірвати авторитет фірми, а помічник мав підсунути мені документи на підпис. За це він отримав би велику суму грошей, дуже велику.

Я вирішив почекати. В один з днів мій помічник приніс стопку документів, звісно ж я бачив що підписую, на свій страх і ризик я підписав той папір, але лівою рукою, ручкою яка знаках через якийсь час.

І тут помічник покачав головою і сказав, що я так і не навчився бути уважним. Розповів про всю аферу, мені він підсунув копію оригінал він надійно сховав.

Коли я покликав в кабінет колегу, то той почав виправдовуватися що це така перевірка і що хлопець її пройшов. Але ці байки він буде вже слідчому розповідати. Після цього випадку я повірив а те, що є люди

Related Post

На роботі завівся «колега», який доносив всі наші розмови директору, декілька людей мало не звільнили через це, тому ми просто вирішили його провчитиНа роботі завівся «колега», який доносив всі наші розмови директору, декілька людей мало не звільнили через це, тому ми просто вирішили його провчити

Людина-стукач. Пару років тому влаштувався працювати проектувальником. Невелика група: електрик, загальнобудівельник, старенький дядько по опаленню і водопроводу … нічого особливого, коротше. Потихеньку влився в колектив. І почав розповідати випадок з

Після моєї пропозиції вийти заміж дівчина дістала калькулятор і відразу ж, забувши про святкову вечерю, почала вести підрахунки. Я, дурень, реально думав, що гостей рахує. А вона, надала мені можливість ознайомитися з шлюбним контрактом на випадок зради (і з її боку теж), розпис моєї квартири і, як факт, моя машина відразу після весілля йде до неїПісля моєї пропозиції вийти заміж дівчина дістала калькулятор і відразу ж, забувши про святкову вечерю, почала вести підрахунки. Я, дурень, реально думав, що гостей рахує. А вона, надала мені можливість ознайомитися з шлюбним контрактом на випадок зради (і з її боку теж), розпис моєї квартири і, як факт, моя машина відразу після весілля йде до неї

Ось, хочете вірте, а хочете – ні. Коли нам було років 16-18, відзначали один із січневих свят в студентському гуртожитку. Знайомі дівчата сіли за стіл гадати. Нам, тоді ще пацанам,