Почав зустрічатися з дівчиною, яка виявилася малолтікою. У свої 30 років отримав прочуханки від її батька

Хто б подумав, що мене занесе на цей жіночий сайт, але якщо вже занесло, то поділюся своєю злегка дивною історією.

Скажу про себе пару слів: гарний, ставний, розумний, неодружений, скоро буде тридцять. Жарт. Але мені насправді скоро виповниться тридцять років.

На Новий рік зависав у друга (теж холостого). Відзначали НГ ми дружною веселою компанією. Що мені подобається в таких посиденьках – можна запросто познайомитися з симпатичною жінкою. І я познайомився. Її звали Сусанной, то вона була єврейкою, то чи Кабардинкою … Не знаю. Дуже симпатична дівчина, в міру скромна, в міру товариська. Що мене цепануло в ній – це дзвінкий сміх, стрункі ніжки і красиві очі.

Доклав максимум харизми, щоб сподобатися їй. І … сподобався. Я не приховував, що мені 30, що працюю. Питання про її вік вона успішно проігнорувала.

Ми продовжили спілкуватися протягом усього січня. Правда числа після 11 стали рідше спілкуватися … Вона сказала, що отримує освіту (я тоді подумав, що вища). Єдиною умовою на наших побаченнях – було те, що ми зустрічалися в певних місцях (кафе, скверах, парках, кіно). Вона ніколи не дозволяла проводжати себе або зустрічати біля її будинку.

Ні, ну хіба мало які бзики ?!

І якось дзвонить мені мужик, (тато Сусанни) матом лається, плюється в трубку, кричить, що посадить мене і взагалі порве як ганчірку, нібито я, нахабна морда, школярку спокушаю.

Приїхав до батька, познайомився. Спробував пояснити ситуацію, думав, що їй хоча б 20 років є. Виявилося, що їй тільки-но виповнилося 16 і вона ще вчиться в школі.

Я в шоці. Чесно. Ніколи б не подумав, що школярки можуть бути такими … дорослими. Добре, що батько у неї виявився нормальним і зрозумів, що мене теж розвели. Ну ця дівчинка дійсно не виглядає на свої 16.

 

Related Post

Чому всі мої хлопці – безнадійні ледарі?Чому всі мої хлопці – безнадійні ледарі?

У моєму житті було три хлопця, і кожен з них був ледарем, нездатним досягти чогось в житті. Але спочатку кожен з них справлял відмінне враження. Перший підкорив мене відразу. З

На роботі завівся «колега», який доносив всі наші розмови директору, декілька людей мало не звільнили через це, тому ми просто вирішили його провчитиНа роботі завівся «колега», який доносив всі наші розмови директору, декілька людей мало не звільнили через це, тому ми просто вирішили його провчити

Людина-стукач. Пару років тому влаштувався працювати проектувальником. Невелика група: електрик, загальнобудівельник, старенький дядько по опаленню і водопроводу … нічого особливого, коротше. Потихеньку влився в колектив. І почав розповідати випадок з