Почав зустрічатися з дівчиною, яка виявилася малолтікою. У свої 30 років отримав прочуханки від її батька

Хто б подумав, що мене занесе на цей жіночий сайт, але якщо вже занесло, то поділюся своєю злегка дивною історією.

Скажу про себе пару слів: гарний, ставний, розумний, неодружений, скоро буде тридцять. Жарт. Але мені насправді скоро виповниться тридцять років.

На Новий рік зависав у друга (теж холостого). Відзначали НГ ми дружною веселою компанією. Що мені подобається в таких посиденьках – можна запросто познайомитися з симпатичною жінкою. І я познайомився. Її звали Сусанной, то вона була єврейкою, то чи Кабардинкою … Не знаю. Дуже симпатична дівчина, в міру скромна, в міру товариська. Що мене цепануло в ній – це дзвінкий сміх, стрункі ніжки і красиві очі.

Доклав максимум харизми, щоб сподобатися їй. І … сподобався. Я не приховував, що мені 30, що працюю. Питання про її вік вона успішно проігнорувала.

Ми продовжили спілкуватися протягом усього січня. Правда числа після 11 стали рідше спілкуватися … Вона сказала, що отримує освіту (я тоді подумав, що вища). Єдиною умовою на наших побаченнях – було те, що ми зустрічалися в певних місцях (кафе, скверах, парках, кіно). Вона ніколи не дозволяла проводжати себе або зустрічати біля її будинку.

Ні, ну хіба мало які бзики ?!

І якось дзвонить мені мужик, (тато Сусанни) матом лається, плюється в трубку, кричить, що посадить мене і взагалі порве як ганчірку, нібито я, нахабна морда, школярку спокушаю.

Приїхав до батька, познайомився. Спробував пояснити ситуацію, думав, що їй хоча б 20 років є. Виявилося, що їй тільки-но виповнилося 16 і вона ще вчиться в школі.

Я в шоці. Чесно. Ніколи б не подумав, що школярки можуть бути такими … дорослими. Добре, що батько у неї виявився нормальним і зрозумів, що мене теж розвели. Ну ця дівчинка дійсно не виглядає на свої 16.

 

You cannot copy content of this page