fbpx

Почнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама проти

Як і у всіх батьків,які мають школярів, у нашого класу також є чат в соціальних мережах, де ми з’ясовуємо різні питання. Звісно та батьки можуть висловити свої претензії і побажання.

Зазвичай переписка йде мляво, туди скидаються тільки зауваження вчителів, іноді зміни в розкладі. Але цього разу, навіть мене, людину з ангельським терпінням і витримкою як в дорогого червоного, французького виробництва, словом не стрималася.

Наші діти в 7 класі. Ще не зовсім дорослі, але нести відповідальність за свої вчинки вже мали б вміти. Саме тому з 6 класу їх зобов’язали чергувати в школі і класі в тому числі.

Чергування в класі відбувалося таким чином, що дитина мала б протирати пил, слідкувати за вазонами, а ще дивитися за тим, щоб завжди були крейда та волога мочалка для дошки.

І тут одна мамаша пише,що вона категорично не згодна з тим, щоб її улюблений син своїми білими ніжними ручками, ну це в мене сарказм вже, мив дошку.

Я, якщо чесно, не дуже розумію причину її обурення, але полити рослини і іноді протерти дошку не так вже і важко. Та головне навіть не це, звісно ж, як ви зрозуміли, цей хлопчик не з простої сім’ї.

І тут після того, як ця мадам написала своє невдоволення, ще половина класу почали різко притримуватися такої ж думки, хоча до цього подібних проблем не було ніколи. Нікому навіть і голову не приходило те, що протирання дошки кілька разів в день може бути інтерпретовано як експлуатація дитячої праці.

Дійшло до того, що вчителька пообіцяла спитати в директора що робити з цією ситуацією. Поговорила з сином, виявилося, що чергування це не так страшно, зате в них є якась дисципліна, обов’язки які на них поклали, а значить, вони дорослі. Це доречі мені так син пояснив.

Я задоволена своєю дитиною і батьками тих, хто рахує що в цьому немає нічого такого. Не унітази ж їх мити змушують, в кінці кінців. Я як згадаю в наші часи, і коридори мили, і вікна, і фарбували все самі, навіть двір підмітали, клумбу пололи, жуйки віддирали з алеї.

А тут дошка стала каменем зіткнення між батьками, дітьми, вчителем і елементарними правилами етикету і моралі. Сумно. А у ваших школах миють підлогу, чи дошку?

Ви теж як і я рахуєте що це жахливо. Жахливо, що виникає навіть таке питання, адже це просте завдання, яке діти виконують по черзі. Тобто почнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама проти?

Related Post

Не розумію, що відчуває до мене колишній чоловікНе розумію, що відчуває до мене колишній чоловік

Ми знайомі вже двадцять п’ять років, чотирнадцять прожили разом. Розлучилися через його зради, я переїхала з дочкою в інше місто. Ми листувалися. У кожного був ще один шлюб, але обидва

Після таких слів мені навіть не хочеться розмовляти зі своїми батькамиПісля таких слів мені навіть не хочеться розмовляти зі своїми батьками

Коли ми починали зустрічатись із моїм хлопцем, то були ще зовсім юними. За декілька років зустрічань, мій хлопець Назар вирішив, що прийшла пора їхати на роботу закордон, адже нічого хорошого

Якось ввечері Анжела прийшла з роботи і застала порожню квартиру, не було дітей і чоловіка…Якось ввечері Анжела прийшла з роботи і застала порожню квартиру, не було дітей і чоловіка…

Моя подруга рано вийшла заміж, швидко народила дітей, їй пощастило, вона народила двійню, хлопчика і дівчинку. Вона сиділа вдома, займалася дітьми, чоловік досить добре заробляв і вона була щаслива, поки