Перейти до вмісту

Почнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама проти

Як і у всіх батьків,які мають школярів, у нашого класу також є чат в соціальних мережах, де ми з’ясовуємо різні питання. Звісно та батьки можуть висловити свої претензії і побажання.

Зазвичай переписка йде мляво, туди скидаються тільки зауваження вчителів, іноді зміни в розкладі. Але цього разу, навіть мене, людину з ангельським терпінням і витримкою як в дорогого червоного, французького виробництва, словом не стрималася.

Наші діти в 7 класі. Ще не зовсім дорослі, але нести відповідальність за свої вчинки вже мали б вміти. Саме тому з 6 класу їх зобов’язали чергувати в школі і класі в тому числі.

Чергування в класі відбувалося таким чином, що дитина мала б протирати пил, слідкувати за вазонами, а ще дивитися за тим, щоб завжди були крейда та волога мочалка для дошки.

І тут одна мамаша пише,що вона категорично не згодна з тим, щоб її улюблений син своїми білими ніжними ручками, ну це в мене сарказм вже, мив дошку.

Я, якщо чесно, не дуже розумію причину її обурення, але полити рослини і іноді протерти дошку не так вже і важко. Та головне навіть не це, звісно ж, як ви зрозуміли, цей хлопчик не з простої сім’ї.

І тут після того, як ця мадам написала своє невдоволення, ще половина класу почали різко притримуватися такої ж думки, хоча до цього подібних проблем не було ніколи. Нікому навіть і голову не приходило те, що протирання дошки кілька разів в день може бути інтерпретовано як експлуатація дитячої праці.

Дійшло до того, що вчителька пообіцяла спитати в директора що робити з цією ситуацією. Поговорила з сином, виявилося, що чергування це не так страшно, зате в них є якась дисципліна, обов’язки які на них поклали, а значить, вони дорослі. Це доречі мені так син пояснив.

Я задоволена своєю дитиною і батьками тих, хто рахує що в цьому немає нічого такого. Не унітази ж їх мити змушують, в кінці кінців. Я як згадаю в наші часи, і коридори мили, і вікна, і фарбували все самі, навіть двір підмітали, клумбу пололи, жуйки віддирали з алеї.

А тут дошка стала каменем зіткнення між батьками, дітьми, вчителем і елементарними правилами етикету і моралі. Сумно. А у ваших школах миють підлогу, чи дошку?

Ви теж як і я рахуєте що це жахливо. Жахливо, що виникає навіть таке питання, адже це просте завдання, яке діти виконують по черзі. Тобто почнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама проти?