Почула за парканом знайомий скрип гальм

Чоловік на добовому чергуванні, а я копошилися в суботу городі, зараз роботи багато, і тут почула за парканом знайомий скрип гальм «Ниви».

У воротах з’явилися 3 людини: дядечко, його сват і зять. — небоже, привіт! Ми тут в ваших місцях рибалили, їсти хочемо. — На кухні все.

Попутно ця бригада обірвала грядки з кропом, петрушкою, цибулею і редискою. Хвилин через 15 я зайшла в будинок. Дядечко і сват уминали їжу зі швидкістю пилососа, а ось зять жував петрушку і дивно дивився в тарілку.

Дядько каже: — А у тебе що, погано з продуктами? Або це на швидку руку? Лапи курячі зварила, крупа пшенична, овочі не обсмажені.

І навіть не посолила! — Так це для собаки було зварено, а нам я в котлі качку з картоплею стушкувала. Тут зять обурився: — Тесть, я ж казав, що вона це не нам приготували, а ви: «Їжте-їжте!».

Я довго реготала. А головне — буде їм урок, а то завели звичку кожні вихідні поїдати дочиста все, що я своїй сім’ї приготую. Родичі — це, звичайно, добре, але не так часто і не так нахабно, як ось мої.

Related Post

Батьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустрічБатьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустріч

Соня, Софія, ти чи що? Яка ти стала. Соня взагалі не хотіла ні ще ти говорити, вона їхала змучена після нічної зміни, було кілька складних операцій, тому їй хотілося впасти

Він спитав чи хочу я щоб він пішов, я просто показала рукою на карті куди, але як пожалкувала про цеВін спитав чи хочу я щоб він пішов, я просто показала рукою на карті куди, але як пожалкувала про це

Я не могла повірити, просто не складалося в голові. Чергова сварка. В хід йшли всі образи і погані слова, які тільки могли сказати один одному закохані люди. Він кричав на