fbpx

Починалося все добре, навіть романтично

Починалося все добре, навіть романтично. Ми жили в різних містах, він приїжджав, доглядав. Зробив пропозицію тоді, коли дізнався, що я їду на стажування. Тоді я сказала, що згодна, якщо за пів року, коли приїду на канікули, залишаться ті ж почуття і те ж бажання створити сім’ю. Приїхала та залишилася з ним. Відклала свою мрію на потім, поїхала до його міста.

Якими ж ми були щасливими, не могла повірити, що таке буває. Після 2 років життя йому раптом захотілося комусь щось довести. У нього з’явились гроші, підвищення на роботі. Часті посиденьки із замовниками, походи в шинки та стриптиз-клуби. Потім я дізналася про сайт знайомств. Як боляче було вже від цього.

Думала, що я роблю не так? Відразу скажу, що не дурна, красива, є робота, яку люблю (хоча і не моя мрія, але шлях до неї вийшов трохи довше), скандали не закочую, вдома зустрічаю радісно, ​​у ліжку все чудово. Що ще треба було? Адже й дуже любила його.

Листопад, грудень мовчки спостерігала за його зрадою. Все копалася в собі, не могла зрозуміти, у чому моя помилка. Тільки помилка у ньому. Не можу пробачити себе за це, що терпіла його брехню. У грудні поговорили майже на чистоту, прийшли, як я помилково вважала, до думки, що в сім’ї, де є кохання, не може бути зрад, брехні. І ні він, ні я не зраджуємо один одного.

Через добу після розмови, він їде в «відрядження», на базу відпочинку недалеко від нашого міста зі своєю дамою. А перед Новим роком, після його відрядження, я зустріла його ляпасом, сказала, що все знаю і втомилася від цієї ницості. Тільки виявилось, я не все знала.

У нього на роботі був друг, у якого вагітна дружина і ми протягом цих років часто проводили час разом. Так виявилося, що вона переспала з моїм, і його ображене самолюбство не змогло цього пережити. Він втік, домовився у компанії, відкрив філію та поїхав туди.

Вже півроку минуло, а біль менший не став. Неприємна вся ця ситуація. Він природно не хоче розлучення, хоче дитини, говорить про кохання, про те, як він помилився. Отак і живемо знову у різних містах. Хотіла б перестати відчувати цей біль, не плакати щоночі і вирішити вже щось.

Related Post

Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …

Кращий період в житті будь-якої жінки – це відразу після розлучення… Прожила в шлюбі з чоловіком 8 років. З дітьми якось не вийшло. Мені здоров’я не дозволяє. Довго лікувалася, але