fbpx

Подарував мамі і жінці однакові дорогі подарунки, тепер ворог номер один

Як ви вважаєте, чи можна дарувати мамі і жінці однакові подарунки? А от мої вважають що ні. Точніше жінка так рахує. А от мама задоволена. А я не розумію в чому проблема, 8 березня є, подарунки є, увага є, свято є, в чому ще справа.

А справа в тому, що, ніколи не повірите, жінка моя ревнує мене до мами. Точніше навіть не так, словами важко передати. Але вона каже що жінка це особливий статус, вона не просить там шубу чи діаманти, але не хоче отримувати такий самий букет і подарунок як я подарував мамі.

Мама ж навпаки рада, що син їй дарує те саме що жінці, каже, значить правильно виховала.

А що подарував то? Та 2 кухонних комбайна. Жінка давно про такий мріяла, а мамі в поміч буде, бо на дачі консервацію закриває. Дорогі, хороші подарунки. Але все пішло не так коли моя дізналась що подарунки однакові.

Я так і не зрозумів істинну причину чого вона розізлилася, бо спочатку казала що не така вона вже і стара, щоб таке їй дарувати, потім казала що я її не люблю і не ціную.

А потім коли ще й квіти однакові і побачила геть збісилася, розплакалася, хоча за подарунок подякувала, але я не розумію чого їй треба.

А я вважаю що не варто кожному вибирати по кілька годин подарунок, набагато простіше замовити кілька однакових і не думати що і кому.

А так і по грошах сума та сама виходить, нікому не образливо. А дружина всеодно плаче, каже нехай би її подарунок був дешевше, але не такий самий. Мати моя присварила на неї, каже не страшно, треба це традицією зробити, щороку так чинити.

Моя жінка в відповідь на таке нам з батьком на день будівельника однакові труси з непристойними написами подарувала, то вже тепер моя мама біситься зі злості.

А нам чоловікам важко зрозуміти в чому справа, що не так? Може ви підкажете чому не можна дарувати мамі і дружині однакове?

Related Post

Сусіди дуже гучно розважаються в ліжку і не дають спатиСусіди дуже гучно розважаються в ліжку і не дають спати

Мої сусіди займаються цим в годину-дві ночі так, що їх чує весь будинок. Коли я поскаржилася подрузі, вона пожартувала: мовляв, ти заздриш. А мене бісить, що завтра на роботу, а

Виходила чоловіка, якого мала покинути, але всеодно пішла від ньогоВиходила чоловіка, якого мала покинути, але всеодно пішла від нього

Катя з чоловіком жили 7 років душа в душу. Народили діточок, господарство своє розвели здавалося б, диви та радій. Але як завжди, як і у всіх нас, на їх шляху