Подарував мамі і жінці однакові дорогі подарунки, тепер ворог номер один

Як ви вважаєте, чи можна дарувати мамі і жінці однакові подарунки? А от мої вважають що ні. Точніше жінка так рахує. А от мама задоволена. А я не розумію в чому проблема, 8 березня є, подарунки є, увага є, свято є, в чому ще справа.

А справа в тому, що, ніколи не повірите, жінка моя ревнує мене до мами. Точніше навіть не так, словами важко передати. Але вона каже що жінка це особливий статус, вона не просить там шубу чи діаманти, але не хоче отримувати такий самий букет і подарунок як я подарував мамі.

Мама ж навпаки рада, що син їй дарує те саме що жінці, каже, значить правильно виховала.

А що подарував то? Та 2 кухонних комбайна. Жінка давно про такий мріяла, а мамі в поміч буде, бо на дачі консервацію закриває. Дорогі, хороші подарунки. Але все пішло не так коли моя дізналась що подарунки однакові.

Я так і не зрозумів істинну причину чого вона розізлилася, бо спочатку казала що не така вона вже і стара, щоб таке їй дарувати, потім казала що я її не люблю і не ціную.

А потім коли ще й квіти однакові і побачила геть збісилася, розплакалася, хоча за подарунок подякувала, але я не розумію чого їй треба.

А я вважаю що не варто кожному вибирати по кілька годин подарунок, набагато простіше замовити кілька однакових і не думати що і кому.

А так і по грошах сума та сама виходить, нікому не образливо. А дружина всеодно плаче, каже нехай би її подарунок був дешевше, але не такий самий. Мати моя присварила на неї, каже не страшно, треба це традицією зробити, щороку так чинити.

Моя жінка в відповідь на таке нам з батьком на день будівельника однакові труси з непристойними написами подарувала, то вже тепер моя мама біситься зі злості.

А нам чоловікам важко зрозуміти в чому справа, що не так? Може ви підкажете чому не можна дарувати мамі і дружині однакове?

Related Post

Дізналася, що мій хлопець одружений. Довелося звільнитисяДізналася, що мій хлопець одружений. Довелося звільнитися

Я зустрічаюся зі своїм начальником. Він має свій бізнес, стежить за собою, дуже галантний. Раніше таких не зустрічала. Закохалася одразу ж, як побачила, просто відчула, що це та людина, яку

Мати дівчини вагітна від колишнього хлопця дочки, а дівчина вийшла заміж за батька колишнього хлопця.Мати дівчини вагітна від колишнього хлопця дочки, а дівчина вийшла заміж за батька колишнього хлопця.

У житті часом такі штуки відбуваються, до яких ніякі сценаристи романтичних фільмів не додумаються. Дочка розповіла про свою подругу однокурсницю. Її подруга рік – півтора роки тому стала зустрічатися з