Подруга хоче, щоб я писала їй часто, вона строчить мені великі повідомлення і хоче, щоб я теж відповідала розгорнуто, але у мене просто іноді не вистачає сил

У мене є хороша подруга, ми спілкуємось вже близько 6 років. Але зараз почали часто сваритися, тому що я не можу приділити їй достатньо уваги: ​​мені не вистачає часу — я вчуся і іноді підробляю, мені просто не вистачає моральних сил.

Я закрита людина і не дуже люблю багато спілкуватися, бо мене це вимотує. Подруга хоче, щоб я писала їй щонайменше раз на день, вона строчить мені великі повідомлення і хоче, щоб я теж відповідала розгорнуто, але у мене просто іноді не вистачає сил, і я не знаю, що відповісти. Що сказати їй на опис того, як минув день. Чого нового трапилося — таке, по дрібниці.

Мені приємно, що вона ділиться зі мною всім, але яку велику відповідь вигадати — я не знаю. Я відчуваю через це себе огидно, подруга вимагає, щоб пояснила, чому я не можу написати і відповісти нормально. Вона каже, що за будь-яких обставин я могла б знайти вільний час, але, мабуть, я цього не хочу, і мені вона байдужа.

Насправді це не так, тому мене це так і непокоїть, я не можу змушувати себе писати, коли мені, наприклад, просто хочеться відпочити, подивитися фільм, пограти у щось. Я починаю замислюватися, а може вона і права – я егоїст і поганий друг, і горіти мені в пеклі. Я не знаю що робити, тому що я не хочу втрачати цієї дружби, але мені все важче виносити такі сварки, де я опиняюся винною. І, можливо, так і є.

Я намагалася сказати їй про це прямо, але вона дуже вразлива, я не хочу забивати цвяхами її самооцінку, тому що вона подумає, що набридлива, настирлива, нікому не потрібна. Або подумає про те, яка я погана подруга, якщо не хочу писати часто, раз мені іноді важко спілкуватися з нею.

Намагалася сказати, що я згодна зі звинуваченнями, і я спробую виправитися, але це ненадовго, тому що все одно з’являється пауза, пишу рідше і ось знову сварка. Я дійсно не хочу втрачати з нею дружби, вона хороша людина, коли не скандалить.

Мені так важко, тому і пишу тут, тому що в принципі зрозуміло, що така дружба довго не протягне, і якщо я відчуваю такі почуття, то потрібно припинити з нею спілкування. Але я не можу, вона мені дорога. І ось ми знову посварилися.

You cannot copy content of this page