fbpx

Подруга моєї дівчини покликала мене в парк і довго розповідала про те, як вона заздрить нашим відносинам, потім взагалі полізла цілуватися

В молодості кожен з нас стикався з вибором своєї другої половинки. І дуже важливо в цьому моменті не заплутатися.

На останньому курсі університету я познайомився з дівчиною, вона мені сподобалася, і після парочки побачень ми почали зустрічатися.

У неї була подруга, симпатична, але досить стервозна особа.
Приблизно після півроку наших відносин, її подруга почала мені періодично надсилати смс-ки, прості: “Як справи?”, “Що ти робиш?”.

Я спочатку їй відповідав дуже холодно. Але після кількох днів такого спілкування ми розговорилися. Вона скаржилася, що їй нудно і як вона заздрить нашим відносинам. Запропонувала зустрітися і просто прогулятися з нею удвох.

Під час нашої зустрічі вона постійно говорила мені компліменти і недвозначно натякала, що хотіла б зі мною бути в відносинах. Через деякий час нашої прогулянки ми вже сміливо цілувалися в парку. Я її проводив додому і на цьому наше побачення закінчилося.

На ранок, як завжди, я набрав номер своєї дівчини. Вона не відповідала. Надіслав смс-ку, що не хоче мене більше ні бачити, ні чути. Я про все почав здогадуватися.

Після моїх наполегливих дзвінків вона мені відповіла, розповіла, що знає про нашу зустріч з її подругою і що там відбувалося. Виправдатися було неможливо.

Коли я зателефонував її подрузі, вона мені сказала: “чому ти дивуєшся? Я ж тобі казала, що мені нудно, ось так я розважалась”.

Після місяця постійних моїх вибачень, ми продовжили зустрічатися. А після 3 років від дня знайомства, ми зіграли весілля. За весь цей час жодного разу не згадали ні про цю подругу, ні про випадок, який стався.

Related Post

Якось поступово я почала помічати, що відчуваю чиюсь присутність в будинку, ніби хтось дивиться на мене. Стало трохи не по собі, але я вирішила, що я це собі сама надумала, але про всяк випадок посадила поруч з собою кота. Завжди вірила, що тварини нас оберігають від ворожих сил, тому мені поруч з котом було якось спокійнішеЯкось поступово я почала помічати, що відчуваю чиюсь присутність в будинку, ніби хтось дивиться на мене. Стало трохи не по собі, але я вирішила, що я це собі сама надумала, але про всяк випадок посадила поруч з собою кота. Завжди вірила, що тварини нас оберігають від ворожих сил, тому мені поруч з котом було якось спокійніше

Історія, якою я вирішила з вами поділитися, сталася років десять тому, я була тоді ще підлітком. Жили ми з мамою вдвох, досить часто вона працювала на заводі в нічну зміну,

Віра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалосяВіра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалося

Часто буває так, що людина шукає свою половинку, а вона так і не з’являється в житті. Довго шукала свою половинку моя знайома Віра і лише в сорок років її зустріла.

facebook