fbpx

Подруга моєї дівчини покликала мене в парк і довго розповідала про те, як вона заздрить нашим відносинам, потім взагалі полізла цілуватися

В молодості кожен з нас стикався з вибором своєї другої половинки. І дуже важливо в цьому моменті не заплутатися.

На останньому курсі університету я познайомився з дівчиною, вона мені сподобалася, і після парочки побачень ми почали зустрічатися.

У неї була подруга, симпатична, але досить стервозна особа.
Приблизно після півроку наших відносин, її подруга почала мені періодично надсилати смс-ки, прості: “Як справи?”, “Що ти робиш?”.

Я спочатку їй відповідав дуже холодно. Але після кількох днів такого спілкування ми розговорилися. Вона скаржилася, що їй нудно і як вона заздрить нашим відносинам. Запропонувала зустрітися і просто прогулятися з нею удвох.

Під час нашої зустрічі вона постійно говорила мені компліменти і недвозначно натякала, що хотіла б зі мною бути в відносинах. Через деякий час нашої прогулянки ми вже сміливо цілувалися в парку. Я її проводив додому і на цьому наше побачення закінчилося.

На ранок, як завжди, я набрав номер своєї дівчини. Вона не відповідала. Надіслав смс-ку, що не хоче мене більше ні бачити, ні чути. Я про все почав здогадуватися.

Після моїх наполегливих дзвінків вона мені відповіла, розповіла, що знає про нашу зустріч з її подругою і що там відбувалося. Виправдатися було неможливо.

Коли я зателефонував її подрузі, вона мені сказала: “чому ти дивуєшся? Я ж тобі казала, що мені нудно, ось так я розважалась”.

Після місяця постійних моїх вибачень, ми продовжили зустрічатися. А після 3 років від дня знайомства, ми зіграли весілля. За весь цей час жодного разу не згадали ні про цю подругу, ні про випадок, який стався.

Related Post

Мій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і меніМій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і мені

Я приступала до написання цієї історії двічі. Перший раз сіла за аркуш паперу в той вечір, коли батя привів додому мою однолітку. Хоча здається, що приводив додому він її кілька

Хлопець сказав, що не хочу на мені одружуватися, спільних дітей теж не хочу…. але розлучатися не хотівХлопець сказав, що не хочу на мені одружуватися, спільних дітей теж не хочу…. але розлучатися не хотів

Для мене любов – це хвороба… Раніше я думала, що любов – це прекрасно. Відчуття окриленості, того, що ти потрібен людині. Ти розчиняєшся в ньому, хочеш бути ближче. Ти хочеш

Дратують Селфі вікових жінокДратують Селфі вікових жінок

Селфі – що це? Невпевненість, самозакоханість, спалах публічної самотності? Можна зрозуміти дівчат, але навіщо жінки в 45 і старше кожен день постять свої фото з малозрозумілими уривками про життя, кохання?