Подруга почала зустрічатися з одруженим чоловіком, не знаю як вмовити її одуматися

Ми з Анею дружимо із самої школи. Майже 20 років. І мені здавалося, що я досить добре знаю її.

У неї на момент цієї історії був молодий чоловік. Гарний, розумний та добре забезпечений (свій бізнес). Вона сама говорила, що не відчуває до нього сильних почуттів і їм просто зручно.

Вона симпатична, ефектно одягається, і трохи примхлива. Але шанувальників завжди мала багато. Разом вони планували з’їздити у відпустку, з’їхатись та почати будувати родину. Але потім, у спільній компанії вона познайомилася з одруженою парою — Катею та Максимом. У шлюбі вони були вже 6 років, синові було два роки.

Не сказала б, що Максим був красенем. Звичайний, замучений на вигляд повненький чоловік. Але Аня побачила його зовсім інакше. Весь вечір вона не зводила з нього погляду, а потім, на вулиці, підійшла поговорити.

Його дружина Катя дуже ревнива. Я багато чула про них від друзів. Мовляв, контролює кожен його крок, щодня перевіряє телефон, знає усі паролі від соц. мереж і навіть іноді пише від його імені.

Але Аня закохалася, і їй не було перешкод. Вони бачилися таємно, під приводами понаднормової роботи. Аня скаржилася, що новий кавалер не може навіть шоколадки їй купити. Всі гроші забирала дружина, яка до того ж дзвонила щогодини мало не з істериками, давлячи на жалість і посилаючись на дитину. Це щоб швидше приходив додому.

Зустрічалися вони постійно у квартирі Ані. Багато розмовляли, добре проводили час. Аня вмовляє його залишити сім’ю, хоч і розуміє, що до неї він піде, в чому є.

Заради справедливості, свого хлопця вона покинула відразу, як тільки зрозуміла, що закохалася в іншого. Хоч і втратила пристойну частину фінансування від нього. Але й про що не шкодує.

Я намагаюся достукатися до неї. Пояснити, що може чекати на неї в майбутньому. Нерви, скандали з його дружиною, бідність. Але у відповідь чую, що вона готова все це пережити заради свого кохання.

Людину як підмінили. З раціональної, розумної та цілеспрямованої дівчини Аня перетворюється на незрозуміло кого. Тяжко дивитися, як вона губить і своє і чуже життя. Так триває вже майже рік.

Катерина здогадується про пригоди свого чоловіка і з усіх сил намагається втримати. Почала готувати йому сніданок на роботу, почала фарбуватися, записалася до зали (сильно набрала вагу після пологів), почала частіше вигадувати спільні справи.

Аня нервує, хоч і вірить, що Максим більше не любить дружину. Він просить дати йому час, щоб накопичити грошей. Адже жити коштом подруги не хоче.

Не знаю, до чого це все приведе, але Аню мені дуже шкода.

 

Related Post

Я вже зовсім втратив віру у нормальні стосункиЯ вже зовсім втратив віру у нормальні стосунки

Я спокійний нормальний чоловік, зовні не модель з обкладинок, звичайний, але симпатичний. Працюю та добре заробляю, міг би без проблем утримувати родину. Але віри у стосунки та жінок немає. Дивлюся

Лишити свою дитину і піти пити чай, оце виховання, не дарма соц служба приїхалаЛишити свою дитину і піти пити чай, оце виховання, не дарма соц служба приїхала

Зовсім нещодавно ми переїхали в нову квартиру. Зробили там ремонт, дуже гарно облаштували дитячу кімнату, нашій Даринці дуже сподобалося. Вона у нас дівчинка скромна, якщо чесно то з однолітками не

Після пологів я охолола до чоловікаПісля пологів я охолола до чоловіка

Наш роман почався досить бурхливо і швидко, вже через 1,5 року з’явився малюк, проте після народження дитини моє ставлення до чоловіка дуже сильно змінилося. Божевільна пристрасть і любов відійшли кудись