fbpx

Подруга при всіх мене нижче плінтуса опустила, що тепер робити, вибачити?

Розкажу історію про те, як моя подруга мене реально з’їла своїми розмовами. Я дружила з нею зі школи, у нас були однакові достатки, батьки прості, зовнішність що в мене що в неї звичайна, така як у всіх молодих дівчат, нічого жахливого чи особливого.

Наші шляхи після школи розійшлися. Неля стала працювати продавцем золота у одному бутику модному, я обзавелася 2 дітьми і осіла вдома в декреті. Ми весь цей час не спілкувалися.

Потім в моєму житті стався кардинальний переворот, я розлучилася з чоловіком, діти пішли до садочка та школи, часу вільного стало набагато більше. І якось так вийшло, що ми знову почали спілкуватися з Оленою. То в кафе, то в кіно, то так по вихідним.

А одного разу,вона покликала мене з собою на побачення, там мав бути той хлопець що їй подобається з другом. Я не зовсім горіла бажанням, але пішла, сама не знаю чого.

Олена завжди була дуже уважна до чоловіків, які мали статок. І коли ми прийшли, всі познайомилися, то виявилося що друг набагато перспективніший ніж той хлопець, який її запросив.

Ми замовили кілька салатів, піццу, але Олена постійно смикала мене, щоб я не налягала, бо ж я на дієті. Так і є, але не обов’язково я рахую було казати це при всіх.

А потім ми дивилися смішні фото, і Олена постійно мене принижувала в формі жарту, ой дивіться там була 8 років назад така худа, як палиця, а зараз трішки слоник.

Тому хлопцю, з котрим вона мала зустрітися це не сподобалося і він запропонував мені прогулятися на терасу, ми лишили парочку разом, а потім мені треба було їхати додому і він мене підвіз.

Зараз в мене зав’язуються з ним стосунки, але Олена не вирішила ще з ким хоче бути, бо той багатий, в інший красивий і добрий, а я що виходить, маю чекати?

Як розповісти подрузі про те що ми хочемо зустрічатися, і чи варто більше з нею спілкуватися взагалі, бо ж вона так мене підставила.

Related Post