Подруга при всіх мене нижче плінтуса опустила, що тепер робити, вибачити?

Розкажу історію про те, як моя подруга мене реально з’їла своїми розмовами. Я дружила з нею зі школи, у нас були однакові достатки, батьки прості, зовнішність що в мене що в неї звичайна, така як у всіх молодих дівчат, нічого жахливого чи особливого.

Наші шляхи після школи розійшлися. Неля стала працювати продавцем золота у одному бутику модному, я обзавелася 2 дітьми і осіла вдома в декреті. Ми весь цей час не спілкувалися.

Потім в моєму житті стався кардинальний переворот, я розлучилася з чоловіком, діти пішли до садочка та школи, часу вільного стало набагато більше. І якось так вийшло, що ми знову почали спілкуватися з Оленою. То в кафе, то в кіно, то так по вихідним.

А одного разу,вона покликала мене з собою на побачення, там мав бути той хлопець що їй подобається з другом. Я не зовсім горіла бажанням, але пішла, сама не знаю чого.

Олена завжди була дуже уважна до чоловіків, які мали статок. І коли ми прийшли, всі познайомилися, то виявилося що друг набагато перспективніший ніж той хлопець, який її запросив.

Ми замовили кілька салатів, піццу, але Олена постійно смикала мене, щоб я не налягала, бо ж я на дієті. Так і є, але не обов’язково я рахую було казати це при всіх.

А потім ми дивилися смішні фото, і Олена постійно мене принижувала в формі жарту, ой дивіться там була 8 років назад така худа, як палиця, а зараз трішки слоник.

Тому хлопцю, з котрим вона мала зустрітися це не сподобалося і він запропонував мені прогулятися на терасу, ми лишили парочку разом, а потім мені треба було їхати додому і він мене підвіз.

Зараз в мене зав’язуються з ним стосунки, але Олена не вирішила ще з ким хоче бути, бо той багатий, в інший красивий і добрий, а я що виходить, маю чекати?

Як розповісти подрузі про те що ми хочемо зустрічатися, і чи варто більше з нею спілкуватися взагалі, бо ж вона так мене підставила.

Related Post

Я завжди мріяла, щоб в мене було багато дітей, але коли завагітніла і народила то перестала любити дітей, причому і чужих такожЯ завжди мріяла, щоб в мене було багато дітей, але коли завагітніла і народила то перестала любити дітей, причому і чужих також

Не знаю, чому, але до народження своєї дитини я мріяла мати 5 дітей, розчулювалася побачивши багатодітних матерів, навіть трошки їм заздрила. Я в терміновому порядку вийшла заміж, щоб була сім’я,

В моїй сім’ї прийнято зберігати шлюб навіть тоді, коли все дуже поганоВ моїй сім’ї прийнято зберігати шлюб навіть тоді, коли все дуже погано

Все життя, як зараз пам’ятаю, моя бабця промучилася з дідом моїм. Крім того що він був п’яниця та гуляка, він всіляко ще і ображав бабцю, міг і руку підняти на

Олеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінкиОлеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінки

Дві подруги йшли з колясками в магазин. Наталія прожила в цьому селі років з 20, Олеся раніше тут жила і навчалась, потім довелося виїхати, тепер знов вернулась в батьківську хату.