Подруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігурі

У подруги занижена самооцінка. Вона вважає себе товстою, заздрить моїй фігурі. Всі втомилися від постійних істерик, вимог замазати її зображення на фотографіях чорним квадратом, щоб ніхто її не бачив. Коли у неї не було хлопця, вона і мені не давала ні з ким зустрічатися. Нещодавно у неї з’явився хлопець. Здавалося б, все повинно налагодитися, але істерики поновилися. Що робити, якщо людина не приймає себе і вважає всіх навколо краще?

Марина, 19 років. Порада від психолога.
Марина, низька самооцінка подруги, постійний потік претензій до себе створюють важкий фон для дружби. Її поведінка можна назвати пасивно-агресивною: явної неприязні до оточуючих немає, але в її реакціях багато прихованої агресії. Вона поводиться так, ніби все повинні відкласти справи і кинутися її втішати.

Ви питаєте, що робити? На жаль, ви навряд чи можете вплинути на її ставлення до себе, поки вона сама не усвідомлює, що пора щось змінювати. Можна спробувати сказати прямо, що любите її такою, як вона є, готові підтримати у всьому, крім самобичування. Але існує ризик, що скоро ви просто втомитеся від її небажання чути вас і спробуєте обмежити спілкування.

Ви пишете, що її істерики не давали вам налагодити своє особисте життя. Спробуйте розібратися, чому її поведінка змушує вас не тільки співчувати їй, але і відмовлятися від власних бажань. Ви не можете змінити її, але тільки ви відповідальні, яким буде ваше життя. Тому, дбаючи про оточуючих, нам важливо не забувати піклуватися і про самих себе.

Related Post

Бабуся розповіла, що її чоловіка приворожила зла жінка, коли він підходив до будинку йому смерділо гівномБабуся розповіла, що її чоловіка приворожила зла жінка, коли він підходив до будинку йому смерділо гівном

Бабуся моя в юності була красунею, при цьому була дуже працьовита. Час був післявоєнний, і вона як старша дочка годувала всю сім’ю. Прадіда поховали. Ось вона і намагалася: то на

Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?

25 років. Постійних відносин не було. Кожен раз ходжу на побачення як за однаковим колом. Наприклад вчора: Зустрілися з хлопцем, запропонував піти посидіти де-небудь, поки розмовляли, розповів, що переїхав в

facebook