Подруга врятувала мою родину. Я за цей їй дуже вдячна

Зі своєю подругою Машею ми друзі з першого класу. І всі ці роки я не уявляю, як би я обходилася без неї. У школі ми завжди були разом, сиділи за однією партою. Разом готувалися до іспитів, допомагали одна одній.

Кажуть, що така дружба не може тривати вічно, але нам уже тридцять вісім років. У житті ми влаштувалися по-різному. Але ніколи не було ніяких заздрощів, лише підтримка у важкий період.

Після школи ми планували вступати до медичного університету. Подруга склала всі іспити на відмінно, а я не пройшла за конкурсом. Маша мене підтримувала, як могла, навіть сказала, що без мене теж там не буде вчитися.

Але я сказала, що це безглуздо і, що спробую наступного року. Але знайшла роботу, потім одружилася і на цьому мої плани на навчання закінчилися.

До речі, моїй подрузі в особистому житті не пощастило, про що вона мені часто скаржилася під час наших спільних тренувань на аеробіці. Але я ні про що не жалкую, у мене чудова сім’я та найкраща подруга, до того ж – дитячий лікар. Чоловік працює в хорошій фірмі, його заробітку вистачає, щоб я не працювала і нічого не потребувала. Те, що Маша найкраща подруга, можу сказати з повною впевненістю, особливо після недавнього випадку, коли моя сім’я була на межі розлучення.

А почалося все з того, що вранці чоловікові постійно хтось дзвонив, але він не брав слухавку. Потім стали приходити смс, одну з них я прочитала, коли він був у ванній кімнаті.

Писала жінка: «Привіт кошеня. Чекаю, як завжди, на тебе вдома». Ну і спогади, про проведений вечір, які описувати не буду. Для мене це стало такою несподіванкою, що я не знала, що робити.

Чоловік, звичайно, все заперечував, але я йому не вірила. Це тривало досить довгий час. Подруга прийшла мене заспокоювати і, коли я сказала, що подаю на розлучення, Маша сказала, що не дозволить мені зруйнувати сім’ю. Сказала, що та жінка тільки й хоче, щоб ти від нього пішла, і тоді вона прийде на твоє місце на все готове. А я з дітьми залишусь сама. Якби вона була йому потрібна, то не треба було б їй робити так, щоб ти дізналася.

Щобільше, моя подруга пішла до нього на роботу та з’ясувала, що на роботу взяли дівчину, яка не байдужа до мого чоловіка. Але він про це навіть не здогадується. Ця новенька, схоже розраховувала на сварку в сім’ї, що тоді він, вільний, зверне на неї таку спортивну і прекрасну, свою увагу.

Зараз ми намагаємось не згадувати про це. У сім’ї все налагодилося, але від необачного кроку мене тоді втримала саме подруга. Я їй вдячна за це.

You cannot copy content of this page