Подруга вирішила “відбити” мого нареченого, коли ми влаштували для неї подвійне побачення

Пишу історію, в яку все одно ніхто не повірить. Навіть не знаю, для чого все це … Але дуже хочеться поділитися. Сподіваюся, що її прочитають ті, про кого я тут пишу.

У 2017 році я жила з хлопцем. Наш локомотив відносин рухався до зупинки “весілля”. Все було розплановано, дати відомі. До моменту Ікс залишався майже рік. Не скажу, що ми не поспішали, швидше за все збирали гроші.

У той період у мене була подруга, яка ніяк не могла влаштувати особисте життя і перебувала в жахливому моральному стані. Я подумала, що добре б підтримати подругу, і допомогти їй знайти якогось гарного хлопця. З огляду на той факт, що знайомих хлопців у мене практично не було (або вони вже перебували у відносинах). На допомогу прийшов мій хлопець, він сказав, що є у нього на роботі дуже скромний, але цілком позитивний хлопець.

Були і мінуси: з дівчатами він не дуже вмів заводити стосунки, тому успіхом у жінок не особливо користувався. Але це більше для дівчини плюс, ніж мінус.

Домовилися провести подвійне побачення, щоб якось повпливати на ситуацію і в разі чого допомогти.

Перше побачення пройшло м’яко кажучи не дуже. Таке відчуття, ніби це мій хлопець пішов на побачення з моєю подругою, а ми з тим його знайомим з роботи були чисто для меблів. Я злилася, але нічого не сказала хлопцеві, який зі шкіри ліз геть, щоб зачарувати мою подругу.

Лише пізніше я дізналася, що з цього побачення почалися таємні зустрічі мого МЧ і тоді ще подруги. Це через місяць тільки все розкрилося і я залишилася одна.

Увечері мені хтось телефонує. По голосу я розумію, що це той хлопець, якого ми тоді представили подрузі. Він покликав мене на побачення. Я погодилася. А чого губитися? Мені він сподобався: дуже розумний і скромний.

Моє весілля все ж відбулося, тільки не з тим хлопцем, з яким спочатку планувала будувати відносини.

Втім, я навіть рада, що так все вийшло. Інакше не познайомилася з моїм нинішнім чоловіком.

Related Post

Андрій та Марго потрапили в психіатрічну лікарню після розповіді АртемаАндрій та Марго потрапили в психіатрічну лікарню після розповіді Артема

Історія розповість нам про хлопця, який втік з психіатричної лікарні. Сам він виявився там зовсім випадково: батьки стали помічати, що їх чадо часто розмовляє сам з собою і не йде

Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншоюМи планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з

Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…

На роботі було не нудно, колектив був дружний. Але от увечері зізнатися було тоскливо йти додому. Телевізор, ноутбук і я. І ось вирішила я завести собі кошеня – все ж

facebook