Перейти до вмісту

Подружжя помітило на зап’ясті офіціантки незвичайне татуювання, вони не пошкодували чайових

Місяць тому ми з чоловіком вирішили розвіятися, відпочити від домашньої рутини та сходити до ресторану. Ми не так багато часу проводимо разом. Я постійно сиджу вдома з дітьми, а чоловік пропадає на роботі допізна.

Коли я запропонувала чоловікові провести вихідний наодинці, він з радістю погодився. Тож ми відправили дітей до бабусі, а самі пішли до ресторану.

Ми замовили столик в затишному ресторані поблизу. Коли ми прийшли, нас зустріла миловидна дівчина та провела нас до нашого столика. Офіціантка прийняла замовлення.

Коли вона робила записи в блокнот, ми помітили на її зап’ясті дивне татуювання. На руці було зображено крапку з комою. Я ніколи не бачила подібних татуювань, а чоловік розповів мені дещо про неї.

Крапка з комою – це нагадування про те, що людина змогла подолати залежність, депресію або інший психічний розлад. Кожен із таких людей хотів піти з життя, але знайшов у собі сили жити далі.

Тож коли чоловік побачив татуювання, він розчулився. А після його розповіді і мені захотілося зробити щось приємне для цієї дівчини.

Чоловік вирішив залишити 25% чайових від суми замовлення, а я написала на чеку записку для офіціантки. Ми хотіли хоч трохи підтримати дівчину, і коли вона підійшла, ми подякували їй за якісне обслуговування.

Не всім вистачає сміливості розпочати життя з чистого аркуша, а ця дівчина змогла.

Після того, як гості пішли, офіціантка порахувала чайові та заплакала, прочитавши записку. Щодня для неї – випробування. У світі, де позитивних емоцій не так багато, добре слово від незнайомців у ресторані — це скарб.

У записці Катя написала:

«Ми знаємо значення Вашого татуювання та захоплюємося силою духу. Дякуємо за прекрасний вечір та щиру посмішку, нехай приводів для посмішок буде якнайбільше».