Подружжя помітило на зап’ясті офіціантки незвичайне татуювання, вони не пошкодували чайових

Місяць тому ми з чоловіком вирішили розвіятися, відпочити від домашньої рутини та сходити до ресторану. Ми не так багато часу проводимо разом. Я постійно сиджу вдома з дітьми, а чоловік пропадає на роботі допізна.

Коли я запропонувала чоловікові провести вихідний наодинці, він з радістю погодився. Тож ми відправили дітей до бабусі, а самі пішли до ресторану.

Ми замовили столик в затишному ресторані поблизу. Коли ми прийшли, нас зустріла миловидна дівчина та провела нас до нашого столика. Офіціантка прийняла замовлення.

Коли вона робила записи в блокнот, ми помітили на її зап’ясті дивне татуювання. На руці було зображено крапку з комою. Я ніколи не бачила подібних татуювань, а чоловік розповів мені дещо про неї.

Крапка з комою – це нагадування про те, що людина змогла подолати залежність, депресію або інший психічний розлад. Кожен із таких людей хотів піти з життя, але знайшов у собі сили жити далі.

Тож коли чоловік побачив татуювання, він розчулився. А після його розповіді і мені захотілося зробити щось приємне для цієї дівчини.

Чоловік вирішив залишити 25% чайових від суми замовлення, а я написала на чеку записку для офіціантки. Ми хотіли хоч трохи підтримати дівчину, і коли вона підійшла, ми подякували їй за якісне обслуговування.

Не всім вистачає сміливості розпочати життя з чистого аркуша, а ця дівчина змогла.

Після того, як гості пішли, офіціантка порахувала чайові та заплакала, прочитавши записку. Щодня для неї – випробування. У світі, де позитивних емоцій не так багато, добре слово від незнайомців у ресторані — це скарб.

У записці Катя написала:

«Ми знаємо значення Вашого татуювання та захоплюємося силою духу. Дякуємо за прекрасний вечір та щиру посмішку, нехай приводів для посмішок буде якнайбільше».

Related Post

Я почала віддалятися від чоловіка. Наче ми живемо вже років 20 у шлюбіЯ почала віддалятися від чоловіка. Наче ми живемо вже років 20 у шлюбі

Мені 30 років, за плечима невдалий шлюб (прожили 2 роки). Єдина радість від колишнього чоловіка – донька красуня. Він гуляв, зраджував. Останньою краплею стало те, що спіймала його на зраді

Дружина Євгена зрадила чоловікові за 1 секундуДружина Євгена зрадила чоловікові за 1 секунду

Мене звуть Євген і ця історія про те, як все може може змінитися за 1 секунду. Рівно секунду назад я був іншим. Я був хорошою людиною. Зразковим сім’янином з прекрасною жінкою.

Перед першим побаченням із майбутньою дружиною зламав ногу, а телефон вкрали… через 2 тижні знайшов її, домовились ще раз… так радів, що зламав другу ногу …Перед першим побаченням із майбутньою дружиною зламав ногу, а телефон вкрали… через 2 тижні знайшов її, домовились ще раз… так радів, що зламав другу ногу …

Про побачення з несподіваним продовженням… Навчався я тоді на передостанньому курсі. Познайомився з красивою і звичайною (в хорошому сенсі цього слова) дівчиною. У момент знайомства мене прямо накрило красномовством. Після