Подумала недобре, коли чоловік подарував дорогий гаманець на першому побаченні

Я часто знайомлюся з чоловіками в інтернеті і не бачу в цьому нічого поганого. При цьому я не сподіваюся знайти у мережі свого майбутнього чоловіка. Для мене це більше спосіб розважитись і просто добре провести час із цікавою особистістю.

Буває, що ми зустрічаємося ще кілька разів. Але зі мною ще не траплялося такого, щоб я просто-таки закохалася в людину з сайту знайомств.

Однак у кожному правилі є винятки. Місяць тому познайомилася із харизматичним чоловіком. Мені він одразу сподобався, на фото він виглядав дуже мужньо та позитивно.

До першої зустрічі ми листувалися не більше тижня. Думаю, ми зустрілися б раніше, але Арсен перебував у волонтерській поїздці в той час. Домовилися, що, як він приїде, ми підемо на вечерю. Мій новий знайомий слова свого дотримався і одразу ж у день свого приїзду призначив зустріч у ресторані.

Відразу скажу, що у таких дорогих ресторанах я ще не бувала. Про цей чула лише хвалебні відгуки, але відвідувати такі розкішні заклади мені ще не доводилося.

Я розуміла, що мені потрібно виглядати на всі сто. Вирішила сходити в салон краси та зробити зачіску з мейком. А перед цим розбирала весь гардероб у пошуках улюбленої сукні, яку й одягала лише 2 рази на життя.

Арсен заїхав за мною на машині, не спізнившись ні на хвилину. Він урочисто вручив мені дуже милий букет квітів, посадив у машину, і ми рушили у бік ресторану. Найцікавіше те, що ми говорили про все у світі, ніби вже давно знайомі. Я абсолютно не відчувала ніякої незручності.

Вечеря була теж чудова! Ми замовили страви з морепродуктів, а до нього біле сухе. Захоплена палітрою смаків та ароматів (сам Арсен пах солодко-пресолодко), я не помітила, як наше побачення добігло кінця.

Мій галантний кавалер сплатив наш рахунок, а наприкінці зустрічі простягнув мені невелику коробку з невідомим мені вмістом:

«Це тобі, люба».

Я здивувалася, бо не чекала, що він захоче мені щось подарувати. Почала швидко згадувати прикмети, пов’язані з такими штучками. Раніше я дуже добре в цьому зналася.

«Приймати в подарунок гаманець слід тільки від людини, яка більш фінансово забезпечена», — спливло в мене в голові.

Із цим посперечатися було важко. Але раптом це все одно поганий тон? Скромність взяла гору — і я відмовилася від подарунка. Арсен лише мило посміхнувся і сховав коробку. Наполягати він не став.

Після того побачення ми ще кілька разів зустрічалися. Але Арсен ніби трохи до мене охолонув. Не розумію, у чому справа. Можливо, він ображений через те, що я відмовилася від його подарунка?

Я звернулася до подружок за порадою. Дівчатка у коментарях почали говорити, що чоловік просто хотів купити мене цим гаманцем. Інші казали, що він просто щедрий і це його мова кохання.

Як зрозуміти, на чиєму боці правда? Не розумію, що робити, оскільки Арсен мені дуже подобається і я б хотіла продовжити будувати з ним відносини.

Related Post

Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де