fbpx

Подзвонила дівчина, вона плакала, і взагалі була в дуже пригніченому стані, вона почала з того, що запитала “Ви мама Петі?”. Мама відповіла що так, а далі вона почала розповідати моїй матері, що мій брат наробив купу помилок

Ця історія траплялася з найближчими моїми родичами – мамою і старшим братом. Брат мій – по материнській лінії, і старший за мене на 17 років. Коли він народився, мамі було 18 років, а коли він пішов у перший клас, його рідний батько пішов з сім’ї.

Мамі потрібно було працювати, так що можна сказати, що виховувався він, як це зазвичай буває в таких випадках, бабусею. Я тепер бачу, що це упущення в його дитинстві час турботи й уваги вплинуло багато в чому на їх спілкування зараз. Але це лише відступ.

А суть історії ось у чому. Брату вже було років 23-24 років, він жив окремо, одружився. А до нас додому, де жила я і мама, подзвонили однієї ночі. Подзвонила дівчина, вона плакала, і взагалі була в дуже пригніченому стані, вона почала з того, що запитала “Ви мама Петі?”.

Мама відповіла що так, а далі вона почала розповідати моїй матері, що мій брат наробив купу помилок, що приймає різні речовини, що вона теж разом з ним вживає, і що вони залежні, але більше робити цього не хоче, і не хоче, щоб він це робив.

Я маленька була, але чітко пам’ятаю що вони розмовляли дуже довго і мама там розревілася дуже. Але потім дівчина в процесі розмови назвала його прізвище, і Боже мій, досконале знайому нам прізвище!

Виявилося що вона помилилася номером! Збіг неймовірний, та й багатьох молодих хлопців зараз Петром називають ?! Здавалося б все обійшлося, але осад, мабуть, все одно залишився.

Були ще й інші причини, що залишилися після дзвінка підозр, але зараз мама з братом бачаться пару раз на рік, і мало спілкуються. Довіру потрібно берегти, бо важливо спілкуватися зі своїми дітьми. А мені до цього часу цікаво чи подзвонила та дівчина матері того іншого хлопця.

Related Post

Починаю плакати, як тільки чоловік заводить серйозну розмовуПочинаю плакати, як тільки чоловік заводить серйозну розмову

Заміжня 5 років. Важко розповідати чоловікові про свої бажання, мрії, почуття, визнаватися йому в любові, хвалити, підтримувати. Як тільки він запитує про щось, просить про допомогу, я починаю плакати. Намагалася

Мама хоче, щоб я пішла від чоловіка і жила з неюМама хоче, щоб я пішла від чоловіка і жила з нею

Моїй мамі – 69 років. Нещодавно вона сильно посварилася з моїм чоловіком при мені, вони ображали одне одного, а я не могла їх заспокоїти. Потім мама по телефону висловила мені

Я згадую напружене обличчя мами на нашому весіллі і загадкові слова: «Ой, дітки, що ж я роблю! »Я згадую напружене обличчя мами на нашому весіллі і загадкові слова: «Ой, дітки, що ж я роблю! »

Від мене пішла дружина. Вдома порожньо, тихо і сумно. Тепер я не люблю вихідні, рятує тільки робота. Ви не подумайте, що я алкоголік або дебошир який-небудь. Я досить симпатичний хлопець,