Перейти до вмісту

Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від тебе?

  • від

Я вийшла заміж в 20 років. Ми з майбутнім чоловіком познайомилися, коли я вчилася ще в школі, стали зустрічатися, потім жити разом у нього. Я завагітніла, ми одружилися. Народилася донька. Чоловік її дуже любив і любить досі. Я займалася будинком, вчилася, потім почала працювати. Було важко часом, часто сварилися, але обходилося.

Коли старшій виповнилося 6 років, ми зважилися на ще одну дитину, хотіли зміцнити шлюб. Однак після народження другої дочки все стало ще гірше. Чоловіка на роботі підвищили, він став начальником нового відділу. Я сиділа вдома з дітьми. Тільки коли доньці виповнилося півтора року, я дізналася страшну правду. З тих пір як чоловік став начальником, він вступив в зв’язок зі своїм заступником, дівчиною на 6 років молодше. Він зраджував мені з нею майже рік, поки вона не вийшла заміж за іншого. Після її весілля він зірвався з котушок, пішов в запій, звільнився з роботи, влаштував мені скандал.

Майже півроку тривав його шалений стан, потім він подав на розлучення зі мною. Було дуже прикро і важко. Пізніше я поїхала з дочками з його квартири до своїх батьків. Я дізналася, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася зі своїм чоловіком. Чи не тому, що була насправді вагітна від мого чоловіка. Я думала справедливість існує, раділа, що і вона отримала від життя. З цього часу минуло три роки. Образа на нього не проходила, мені навіть гидко було віддавати йому дітей на зустрічі. Але він справно платить аліменти, і дівчатка по ньому нудьгують. Я, скриплячи зубами, дозволяю їм спілкуватися. Знала, що він зустрічався з якимись жінками і, незважаючи на всю образу, мені хотілося, щоб він все ж повернувся до мене, щоб зрозумів, що був неправий. Останній раз брав дівчаток на вихідні, вони в неділю прийшли радісні, і стали розповідати, що були в гостях у тітки з дівчинкою, у них з’явилася нова сестра.

Я була просто в шоці, дізналася через спільних знайомих, що він тепер живе з тією коханкою. Все-таки через кілька років це сталося. Я ридала всю ніч від жаху і огиди. Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від тебе? Він сказав ні. Але я люблю цю жінку, і мені все одно, чия це дитина, у мене тепер три дочки. Я відповіла, що ненавиджу його, і щоб він не смів тягати моїх дітей до цієї негідниці, інакше їх більше не побачить.

Я ненавиджу цю жінку. Не знаю, як і що вона зробила з ним. Чим привабила? Надії зійтися з ним впали, як картковий будиночок. Хочеться зловити її і побити гарненько, але будуть проблеми потім. Залишається тільки звернутися за допомогою, щоб на неї навели порчу.