fbpx

Подзвонив дружині запитав, вона сказала, що любить мене, але жити зі мною не хоче. А я як раз жив тільки заради неї і дочки. І весь мій світ скінчився в один момент. Це те саме відчуття, коли весь світ ненавидиш

Привіт, моя історія почнеться трохи з хорошого, і закінчиться трохи погано.
Одного разу я зустрів гарну дівчину, вона була молодша за мене на 8 років, ми чудово розуміли одне одного. Почали зустрічатися, вона на той момент, вчилася в технікумі, жила в орендованій квартирі з подругами. У нас все було чудово, і трохи згодом я запропонував їй жити зі мною.

Вона погодилася, на подив швидко, потім ми почали жити як пара, і жили добре. Незабаром виявилося, я багато чого не знав. Вона працювала “жінкою легкої поведінки”, звичайно до того як я її забрав, при цьому вона була ще не повнолітня.

Але я пережив це, і постарався забути. У підсумку ми прожили майже рік, і вийшло так, що змушені були виїхати в село. Поїхали там жили 3 роки, у нас народилася чудова дочка. Ще забув сказати, що моя колишня дружина ще й на епілепсію хворіє. І дочці вже 2 роки.

Все було чудово, але раптом вона захотіла назад в місто, і я погодився, справи стали начебто краще, чому б не поїхати. Поїхали в місто, зняли квартиру, я влаштувався на роботу, працював місяць, зарплату не дають, другий місяць теж не дають. Зрештою мене кидає підприємець. В результаті у нас почалися проблеми з грошима, я знайшов роботу в інтернеті, працював за комп’ютером по 24 години на добу.

Але проблеми вже є, і їх треба вирішувати, як тільки, вона відчула ці проблеми. Я знаходжу роботу і їду в інше місто на співбесіду. Приїжджаю назад у мене в будинку сумка з речами і ноутбук. Це все, що я побачив. Подзвонив дружині запитав, вона сказала, що любить мене, але жити зі мною не хоче.

А я як раз жив тільки заради неї і дочки. І весь мій світ скінчився в один момент. Це те саме відчуття, коли весь світ ненавидиш.

Вирішив покінчити з життям. Поки шукав спосіб як це зробити натрапив на рекламу психолога. Зайшов, поговорив, мені вправили мізки. І я зрозумів жити варто. У висновку хочу сказати, навіть якщо вас покинула ваша кохана людина, не варто засмучуватися життя від цього не закінчується, а тільки починається! І хлопці повірте, якщо ви переживете таке, то станете дуже сильні духом!

Related Post

Чоловік весь час розповідає про минулі відносиниЧоловік весь час розповідає про минулі відносини

Як тільки ми почали зустрічатися, чоловік став розповідати мені про свої минулі інтимні стосунки. Причому в подробицях. При мені захоплювався іншими жінками. Казала йому, що мені це неприємно. Але він

Я лікар, а бідненька бабуся постійно намагалася мені всунути 50 гривень, потім я дізналася про її долюЯ лікар, а бідненька бабуся постійно намагалася мені всунути 50 гривень, потім я дізналася про її долю

Знову про любов до труни… Пропрацювала я 30 років дільничним лікарем в маленькому містечку, багато всяких історій можу розповісти таких, які запам’яталися на все життя. Ось одна з них. Бабуся