Перейти до вмісту

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

  • від

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті.

Ну не вмію вибирати хлопців. Весь час трапляються якісь диваки на букву “м”.

Зараз зустрічаюся з хлопцем, недавно закінчив військову академію. Повелася швидше на його манеру мови, упевненість, ставність.

Тепер не знаю, як закінчити ці відносини. Не чоловік, а самодур якийсь. Погано так говорити, але він реально тупий.

Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно. І друзі у нього такі ж. Зі мною спілкується, немов з солдатнею: “пішла сюди … швидше давай … я так тобі сказав … і подібне”.

Минулий хлопець був безробітним. Мені заливав, що він фрілансер. Нібито займається дизайном. Можливо воно так і є, тільки я ні разу не бачила, щоб він працював.

Час від часу канючив гроші у мене. Іноді йому підкидали готівку родичі.

До цього у мене був якийсь аферист, який 4,5 роки відсидів за шахрайство. Брав у людей гроші під високий відсоток і не віддавав. Набрав боргів і змотався.
Знайшли і посадили.

Коли я з ним зустрічалася він знову включив цю схему – почав знову брати гроші під високий відсоток. Зараз він знову сидить. Мабуть у нього щось з мозком – не вміє вибудовувати правильні причинно-наслідкові зв’язки.

Посиділа, поаналізіровала свою поведінку, своїх колишніх. Прийшла до висновку, що саме зі мною щось не так. Якого дідька я весь час обираю таких мужиків? Ну є ж нормальні. Впевнена, що є …