Перейти до вмісту

Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”

  • від

Трохи більше як рік тому мені написав хлопець, з яким ми почали спілкуватися. Зовсім скоро ми вперше зустрілися. При зустрічі він справив на мене гарне враження. Особисто мені він дуже сподобався, він був не дурний, приємної зовнішності й напевно найголовніше це багато спільних інтересів, не було моментів коли ми просто не знали про що говорити, завжди весело проводили час разом.

І ось наші відносини вже через пару місяців перейшли на новий етап. Він запропонував зустрічатися. Ми бачилися з ним мінімум 4-5 разів на тиждень. Якщо раптом не виходило побачитися, то постійно були на зв’язку.

Наскільки мені було відомо він наймав квартиру, жили окремо, мій інститут був поруч з моїм будинком, а від його будинку потрібно було їздити з пересадками, а мені залишалося довчитися пів року , після отримання диплома планували жити разом.

Нічого о підозрілого не було. Єдине що у мене викликало підозру це дзвінки, під час яких він просто тікав з кімнати в ванну або туалет і закривався там.

Говорив що це робота. Було пару раз він говорив що їде по роботі в відрядження. Але якось раз я залишилася у нього з ночівлею. Після його чергового відрядження. Він був в душі, я сиділа в інтернеті і раптом чую звук вібрації з під комода.

Хоча телефон його лежав на столі. Мені природно стало цікаво що це у нього під комодом. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії. У телефоні я знайшла смс “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливо. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш трубку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”.

Після цього у нас з ним відбулася розмова з приводу всього цього. З’ясувалося, що у нього є дружина, дитина. Під час знайомства зі мною він не спілкувався з дружиною, вони посварилися, вона йому зрадила. Але після періодично вони зустрічалися, спали, їхали на пару днів на турбази разом з дитиною.

Крім того, вони ще й одружені, після сварки вони не розлучилися. Я сказала що між нами все закінчено. Він в першу чергу батько і дитина повинна рости з татом.

Нехай повертається до дружини. І від однієї думки що він зраджував мені, брехав було бридко !!! Він почав благати мене не руйнувати наші відносини, що до дружини він їздив тільки з-за дитини, сказав розлучиться з дружиною.

Але я в той день викликала таксі й поїхала додому. Заблокувала його всюди в соц мережах, змінила номер. Він приходив додому, батько його виганяв, я не виходила, не хотіла його бачити, але, однак я заходила до нього на сторінку, дивилася його фото.

І ось тільки, тільки я почала забувати про нього, в моєму житті відбулося багато нового.

Нова робота, політ в іншу країну, багато нових вражень. Але вчора ввечері біля під’їзду мене чатував він !!!! Сказав що розлучився з дружиною, показав документ. Купив квартиру. Хоче почати все спочатку, жити разом, вибачається за все.

З одного боку я начебто рада його бачити, я нудьгувала, але з іншого мені противно згадуючи його зради, брехню. Для мене це не нормально спати з людиною просто так при цьому маючи стосунки. Я його послала. Учора ввечері ж вк він написав моїй подрузі й дав їй свій номер що б вона мені передала.

Я йому не дзвонила. Скажіть хто був в подібній ситуації? Де факт що він знову не почне спати з дружиною ? Та й взагалі не піде наліво !!! Раз він вже настав на ці граблі! Бачитися він з нею хоч як буде у них спільна дитина.