Поки ми з дочкою у Польщі адаптуємось і вчимо мову, моя сестра завалює мене повідомленнями про зради від мого чоловіка

Ми виїжджали ще по холодній погоді, нашвидкоруч. Важко було зважитись, а потім ще важче було вчитись жити, коли втратив все, до чого звик.

Мене звати Ірина і ми з моїм чоловіком Василем разом з 17 років. Він найрідніша людина, після батьків і сестри. До речі, щодо сестри…

У Марічки в житті багато чого не склалося. Особисте життя не є виключенням. Вона не має родини, діток та й взагалі жодних відносин. Така вже людина.

За час свого шлюбу я завжди хотіла їй допомогти. Ми шукали їй пару, запрошували багато людей додому, щоб вона когось зустріла. Все марно.

Трішки більшого успіху ми досягли в сфері її кар’єри. Чоловік влаштував сестру собі на фірму, дав гарну посаду. Вона теж була рада старатися, принесла чималу користь бізнесу.

Останні роки все між нами рушиться і псується. Марічка від мене старша, зараз вже той вік, що якщо не має дітей і родини, то певно вже й не матиме. Сумно.

Але вона всю злість зриває на мені і Васі. Так все перекручує ніби я вихваляюся своїм шлюбом, а робочі стосунки, то наше бажання вказати їй на її місце підлеглої.

Не знаю де там наша провина. Бізнес як був чоловіка, так і є. Він його побудував. Дивно, що вона певно чекала стати співвласницею.

Та й щодо шлюбу, бісить, але сестра всіляко дає зрозуміти, що якби ми розійшлися, то вона б мене більше любила. Дурна.

І от зараз, я з донею у Польщі. Їй вступати скоро, але ми це на рік відклали. І вона працює тут і я теж.

Чоловік в Україні, виїхав зараз у Київ. Наші квартира, заміський будинок, бізнес, все, що мені дорого – в окупації.

Мені цей шлюб на відстані дається важко. Між нами є тепло і розуміння, говоримо щодня. Чоловік балує нас як може, присилає кошти на якісь приємні речі. Навіть присилав якось доставку квітів і фруктів. Золотий.

Та я ж за все життя звикла, що він поруч. Звикла готувати і їсти родиною. Звикла, що можу обійняти завжди.

І от поки чоловік намагається заробляти в столиці, не бізнесменом, а як пересічний робочий. Поки ми з донею вчимо мову і звикаємо до нових реалій. Поки постійно дізнаємось важкі новини про рідне місто. Моя сестра вигадала собі, що у Васі коханка, і щодня мене цим тероризує.

Вона дзвонить і пише тільки з цього приводу. Надсилає якісь дурні скріни. Каже, що виведе його на чисту воду, а мене, вибачте, «врятує». Зла на неї не вистачає зараз.

Привести її до тями звичайною розмовою в мене не вийшло. От як так. Найрідніша людина, коли мені і так не солодко, просто додає проблем. Чому і навіщо? Я певно ніколи цього не дізнаюся.

Related Post

Кекс з варенням: 2 найвдаліші рецептиКекс з варенням: 2 найвдаліші рецепти

Кекс з варенням печуть двома способами: додаючи варення в тісто і використовуючи його як начинку. Пропонуємо рецепти для кожного з них. Рецепт кексу з начинкою з варення Інгредієнти: Розпушувач –

Єдине чого ми досягли так це те, щоб його звільнили не по статті і він міг влаштуватися на роботу лікаремЄдине чого ми досягли так це те, щоб його звільнили не по статті і він міг влаштуватися на роботу лікарем

Їду на роботу, спізнююся вже на пів години, викликала таксі, бо громадський транспорт просто переповнений. Дзвонить мені подруга, каже допоможи, там таблетки треба деякі купити, підкажи варто чи ні, а

Я не оцінила любов і турботу чоловіка і залишилася однаЯ не оцінила любов і турботу чоловіка і залишилася одна

Хочу почати свою історію з цих рядків: «Хто кине одного разу – буде кинутий. Нехай не відразу, нехай набагато пізніше. Але вчинок буде повернений ». Правильно сказано. Якщо ми чинимо