Поки Мишко бігав від ліжка однієї до іншої, я зробила нас багатими

Другий чоловік занудьгував після 2х років шлюбу і пішов до молодої співробітниці. Історія стара, як світ.

Але це тільки початок. У нас був спільний бізнес. Почався він у 2009 році, коли я з першим чоловіком і мій другий чоловік зі своєю тодішньою дружиною організували рекламне агентство.

Це був бізнес на 4х. Я – дизайнер, мій перший чоловік програміст, з іншого боку копірайтер і фахівець з продажу. Ми всі мали досвід роботи в рекламній сфері, тому бізнес стартував успішно і через рік у нас вже було 7 співробітників, крім нас самих.

Були й інші зміни – ми з чоловіком розлучилися. Залишилися друзями, він залишив свою частку мені і поїхав в США, у нього там кілька стартапів. На другий рік роботи розпалася і друга пара. Я і Мишка залишилися одні. У нього почався загул з молоденькими співробітницями, а я – робила бізнес – пішла з головою в роботу.

У 12-му році ми відкрили офіс в Києві і зайнялися крім реклами розробкою мобільних додатків. Курс на додатки – був моєю ідеєю, і це спрацювало.

Поки Мишко бігав від ліжка однієї до іншої, я зробила нас багатими. Потім сталося те, що називають «плато» – ми перестали швидко рости, я втратила азарт, вибухнула криза і компанія просто дрейфувала.

З штилю витягнув Петро – мій перший чоловік. Він запропонував підключитися до одного з його стартапів за частиною мобільної версії сайту і додатків. Після похмурого застою це був прорив.

Коли ми в рази перевищили плани продажів через додаток, влаштували грандіозну вечірку. На ранок я прокинулася в квартирі у Мишка.

Ми стільки років працювали поруч і не думали одне про одного, як про протилежну стать. Я  вже точно сприймала його тільки як чоловіка подруги і хорошого копірайтера.

Все закрутилося дуже швидко і через два місяці ми подали заяву. Красива історія дружби, раптової пристрасті, яка переросла в любов. Це точно кохання – я кохаю, він кохає.

Перший рік шлюбу був ідеальний – ми рідко виходили з квартири, компанією управляли дистанційно, може раз-два в тиждень заїжджали в офіс. Завжди удвох і в основному в ліжку.

На другий рік намітилося якесь перенасичення. Я стала частіше бувати на роботі, Мишка, теж зачастив в офіс, в основному сидів у себе в кабінеті, писав статті, працював з рекламою.

Якось я прийшла до нього з кавою, а він на столі з однією з наших співробітниць. Образилася, влаштувала скандал. Наговорили одне одному гидоти. Це вилилося в розлучення. Він пішов до неї. І ми стали ділити компанію. З огляду на що всі основні досягнення та великі клієнти – моя заслуга – я практично все залишила за собою. Ось так ось – робити бізнес з подружжям і друзями.

Related Post

Подруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігуріПодруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігурі

У подруги занижена самооцінка. Вона вважає себе товстою, заздрить моїй фігурі. Всі втомилися від постійних істерик, вимог замазати її зображення на фотографіях чорним квадратом, щоб ніхто її не бачив. Коли

Данька постійно малював “поганого дядьку”, а батьки йому не вірилиДанька постійно малював “поганого дядьку”, а батьки йому не вірили

Зі школи я дружила з Катею. Потім поступили в один вуз, і обидві вискочили заміж. У Каті були заможні батьки. На весілля вони подарували молодим трикімнатну квартиру. Через рік у

facebook