Поки Мишко бігав від ліжка однієї до іншої, я зробила нас багатими

Другий чоловік занудьгував після 2х років шлюбу і пішов до молодої співробітниці. Історія стара, як світ.

Але це тільки початок. У нас був спільний бізнес. Почався він у 2009 році, коли я з першим чоловіком і мій другий чоловік зі своєю тодішньою дружиною організували рекламне агентство.

Це був бізнес на 4х. Я – дизайнер, мій перший чоловік програміст, з іншого боку копірайтер і фахівець з продажу. Ми всі мали досвід роботи в рекламній сфері, тому бізнес стартував успішно і через рік у нас вже було 7 співробітників, крім нас самих.

Були й інші зміни – ми з чоловіком розлучилися. Залишилися друзями, він залишив свою частку мені і поїхав в США, у нього там кілька стартапів. На другий рік роботи розпалася і друга пара. Я і Мишка залишилися одні. У нього почався загул з молоденькими співробітницями, а я – робила бізнес – пішла з головою в роботу.

У 12-му році ми відкрили офіс в Києві і зайнялися крім реклами розробкою мобільних додатків. Курс на додатки – був моєю ідеєю, і це спрацювало.

Поки Мишко бігав від ліжка однієї до іншої, я зробила нас багатими. Потім сталося те, що називають «плато» – ми перестали швидко рости, я втратила азарт, вибухнула криза і компанія просто дрейфувала.

З штилю витягнув Петро – мій перший чоловік. Він запропонував підключитися до одного з його стартапів за частиною мобільної версії сайту і додатків. Після похмурого застою це був прорив.

Коли ми в рази перевищили плани продажів через додаток, влаштували грандіозну вечірку. На ранок я прокинулася в квартирі у Мишка.

Ми стільки років працювали поруч і не думали одне про одного, як про протилежну стать. Я  вже точно сприймала його тільки як чоловіка подруги і хорошого копірайтера.

Все закрутилося дуже швидко і через два місяці ми подали заяву. Красива історія дружби, раптової пристрасті, яка переросла в любов. Це точно кохання – я кохаю, він кохає.

Перший рік шлюбу був ідеальний – ми рідко виходили з квартири, компанією управляли дистанційно, може раз-два в тиждень заїжджали в офіс. Завжди удвох і в основному в ліжку.

На другий рік намітилося якесь перенасичення. Я стала частіше бувати на роботі, Мишка, теж зачастив в офіс, в основному сидів у себе в кабінеті, писав статті, працював з рекламою.

Якось я прийшла до нього з кавою, а він на столі з однією з наших співробітниць. Образилася, влаштувала скандал. Наговорили одне одному гидоти. Це вилилося в розлучення. Він пішов до неї. І ми стали ділити компанію. З огляду на що всі основні досягнення та великі клієнти – моя заслуга – я практично все залишила за собою. Ось так ось – робити бізнес з подружжям і друзями.

You cannot copy content of this page