Поки невістка мирно спала у своєму ліжку, я шукала, куди ж Сашко запропастився. Ходила районом і витягала його з сумнівних компаній. А потім удома відпоювала сина і виходжувала після чергового загулу

Скажу чесно, я з ненайприємнішими почуттями уявляла, як мій синок одружиться і покине мене. Ми весь час живемо разом, і для мене Сашко — найголовніша людина у житті. Коли він привів у будинок невістку, у мене душа в п’яти пішла. Я відразу зрозуміла, що Світлана йому не пара. Ця дівчина виглядала так, ніби думає лише про себе.

Втім, так зрештою і вийшло. Як би я не відмовляла Сашка, одруження сина все-таки відбулося. Я наполягла на тому, щоб молоді жили разом зі мною, бо у нас із сином була трикімнатна квартира. Пощастило ще, що невістка не чинила опір. А то починати стосунки зі сварок мені дуже не хотілося.

Почали жити разом. І я була щаслива, що можу встати рано-вранці і приготувати синові сніданок. Все як він любить: яєчня, відбивні, свіжий салат. Світлана теж, звичайно, вставала вранці. Але все закінчувалося тим, що вона заварювала собі каву і йшла до свого ноутбука нібито працювати.

Їздити до офісу їй було не потрібно. Уляглася в ліжко — ось тобі й робоче місце! Я цього не розумію. Для мене робота полягає у праці. Потрібно бути на ногах завжди. Тому моя квартира завжди сяє та пахне. А на кухні твориться справжня магія. Адже треба сина на обід і вечерю ще погодувати!

Якось ми прожили в цьому балагані аж 10 років. За цей час Світлана привела на світ двох дітей. Але до онуків особливої симпатії я не мала. А все тому, що вони зовсім не були схожі на мого сина. Я одразу запідозрила недобре: невістка в мене гуляка!

Син мої аргументи зовсім не слухав. Без пам’яті був закоханий у свою дружину. А через якийсь час почав безпросвітно пити.

Поки невістка мирно спала у своєму ліжку, я шукала, куди ж Сашко запропастився. Ходила районом і витягала його з сумнівних компаній. А потім удома відпоювала сина і виходжувала після чергового загулу.

Світлані було на це начхати. І за це я не любила її ще більше. Адже хто ще, якщо не вона, міг довести мого синочка до подібного? Ця жінка була просто не гідна мого Сашеньки!

Я не хотіла викривати Світланку у зрадах. Але спілкуватися з онуками мені було гидко. Я відчувала, що невістка чогось недоговорює. І як же я була рада, коли мій син нарешті розлучився з цією недолугою жінкою.

Все стало на свої місця. А вже за рік я почала помічати, що Сашко змінився. Всю зарплату мені вже не віддавав. Носив якісь нові речі, які я йому не купувала. Пахне від нього по-іншому. Точно закохався!

Наполягати на швидкому знайомстві не стала. Але через пару місяців таки запитала, коли він мене познайомить зі своєю новою панянкою.

«Та ти й так знайома з нею. Це Світлана!» — пролунала незручна відповідь.

Виявилося, що мій син зустрічається із колишньою дружиною. Я цього завсім не розумію!

Вони вирішили, що жити разом їм не виходить. А ось бачитися кілька разів на тиждень ідеально. І у дітей батько є, і у Світлани чоловік час від часу присутній. Для мене це цілковита дикість. Я не розумію, чим мій син думав, коли вдруге увійшов у ту саму річку. І що мені тепер робити? Як бути?

You cannot copy content of this page