fbpx

Поки я народжувала, мій чоловік гуляв з девицями, звісно я про це не одразу дізналася, “язики” добрих людей допомогли

Навіть найближча людина може виявитися зрадником. Думаю, що в моїй історії багато побачать себе в тій чи іншій ролі. Але головне, щоб не виявилися на моєму місці. Зараз я молода і щаслива самотня (поки що!) Мама, але чотири роки тому дещо сталося.

Бувши наївною студенткою першого курсу, я закохалася. Квіти, цукерки й довгоочікуване весілля. Але щастя було ілюзією, в яку я хотіла вірити.

Я зловила свого коханого хлопця на обмані, але завжди відгукувалася на його вибачення.

Одягаючи рожеві окуляри, не помічала його лицемірства і поганого ставлення до людей, навіть до своїх батьків він ставився дуже погано.

Через рік я зняла рожеві окуляри, дізнавшись про його зраду. На той час я перебувала в лікарні на збереженні. Але навіть тоді я його пробачила.

Через місяць після народження дитини я отримала нагороду за свою дурість. Чоловік гуляв, постійно, по-хамськи до всіх ставився. Ще через тиждень я виставила його з дому.

Багато що ще довелося пережити, що б назавжди викинути його зі свого життя. Тепер я щаслива по-справжньому без нього.

Дівчата, милі, не пробачте обман, навіть найбезпечніший, розвертайтеся і біжіть поки не пізно. Людина, яка зрадила раз зробить це знову. Це 100% правда, ще не знаю жодної історії, де чоловік зрадив, а потім покаявся й більше ніколи так не робив. такого не буває.

Related Post

Мій синочок привів знайомитися дівчину, яка з немитою головою і синіми мішками під очимаМій синочок привів знайомитися дівчину, яка з немитою головою і синіми мішками під очима

Знайшов же собі син “страхолюдину” … Син приголомшив. Познайомив на минулих вихідних нас з чоловіком зі своєю дівчиною. Пару слів про сина: дорослий, розумний, симпатичний. А дівчину собі знайшов …

Ми не разом, але я страшенно його ревнуюМи не разом, але я страшенно його ревную

Мені «пощастило» закохатися в одруженого. Звичайно, відразу ж сказала собі «стоп», адже це проти моїх принципів. Залишається лише питання, як боротися з катастрофічними нападами ревнощів. Ревную його не стільки до

Олеся просто написала роздуми, як же знайти щастя в особистому житті, і відкрила для себе “нову формулу щастя”Олеся просто написала роздуми, як же знайти щастя в особистому житті, і відкрила для себе “нову формулу щастя”

Часто партнери можуть жити разом, але при цьому не мати штампа в паспорті. А можуть і бути в офіційному шлюбі.  У них вже можуть бути загальні діти. Але їх особисте