fbpx

Покинула заради чоловіка навчання, народила дитину, все в нас було добре, поки він не почав добре заробляти і я не дізналася про зраду

Починалося все добре, романтично навіть. Ми жили в різних містах, він приїжджав, доглядав. Зробив пропозицію тоді, коли дізнався, що я їду на стажування. Тоді я сказала, що згодна, якщо через півроку, коли приїду на канікули, залишаться ті ж почуття і те ж бажання створити сім’ю.

Приїхала і залишилася з ним. Відклала свою мрію на потім, поїхала в його місто.
Якими ж щасливими ми були, не могла повірити, що таке буває. Після 2 років життя, йому раптом захотілося комусь щось довести. У нього з’явилися гроші, підвищення на роботі. Часті посиденьки з замовниками, походи в кабаки і стриптиз-клуби. Потім я дізналася про сайт знайомств. Як же боляче було вже від цього. Думала, що ж я роблю не так ?! Відразу скажу, що не дурна, гарна, є робота, яку люблю (хоча і не моя мрія, але шлях до неї вийшов трохи довше), скандали не закочувала, вдома зустрічаю радісно, ​​в ліжку все відмінно. Що ще потрібно було? Адже любила його сильно.

Листопад, грудень мовчки спостерігала за його зрадою. Все копалася в собі, не могла зрозуміти, в чому моя помилка. Тільки помилка в ньому. Не можу пробачити себе за це, що терпіла його брехню. У грудні поговорили майже на чистоту, прийшли, як я помилково вважала, до думки, що в родині, де є любов, не може бути зради, брехні. І ні він, ні я не змінюємо одне одному.

Через добу після розмови, він їде в «відрядження в Київ», на базу відпочинку не далеко від нашого міста зі своєю дамою. А перед Новим роком, після його відрядження, я зустріла його ляпасом, сказала, що все знаю і втомилася від цього бруду.

Тільки виявилося, я не все знала. У нього на роботі був друг, у якого вагітна дружина і ми протягом цих років часто час проводили разом. Так виявилося, що вона переспала з його другом, і його ураженого самолюбства не змогло цього пережити. Він втік, домовився в компанії, відкрив філію і поїхав туди.

Уже півроку минуло. Противна вся ця ситуація. Він звісно не хоче розлучення, хоче дитину, говорить про любов, про те, як він помилився. Ось так і живемо знову в різних містах. Хотіла б перестати відчувати цю біль, щоб не ревіти майже щоночі і вирішити вже щось.

Related Post

А вам розповім дієву схему для тих, хто втомився від зрад, але розлучатися не хоче…А вам розповім дієву схему для тих, хто втомився від зрад, але розлучатися не хоче…

Я запідозрила чоловіка у зраді десь 6 років тому. Через кілька місяців прочитала листування – з’явилися докази. Тоді у нас була дитина. Я хотіла зберегти сім’ю, але при цьому жадала