Помста колишньої однокласниці: звабила мене і розповіла все моїй дружині

Тільки зараз до кінця зміг розгребти наслідки останньої зустрічі випускників. Прийшов на неї в перший раз за останні 20 років.

Зустрів там ту однокласницю, з якою запалював в останніх класах. Розлучилися ми не дуже добре – потім припинили з нею спілкування.

І ось, на останній зустрічі ми розговорилися. Спілкувалися дуже позитивно. Треба сказати, що роки її не зіпсували: прекрасна фігура, доглянута, мила. Мені навіть стало соромно за те, як ми розлучилися.

Зустріч однокласників перекочувала в кафе. Ми замовили трохи алкоголю. Я злегка поплив. А далі як ніби все на автопілоті. Пам’ятаю, як йшли разом з тією самою однокласницею. Я запропонував провести її до таксі, але проводив до ліжка спальні. Прокинувся вже вранці.

Проблема в тому, що я одружений, є дитина. Коли був п’яним, про це чомусь не думав. Попив кави і пішов додому. Включив телефон. 12 пропущених, 5 смс, з десяток повідомлень в месенджері від дружини.

Прийшов додому, збрехав, що сиділи всю ніч суто чоловічою компанією і злегка перебрав. Дружина образилася, але на наступний день відійшла.

Зате ще через кілька днів з моєю дружиною зв’язалася та сама однокласниця. Скинула їй фотки зі мною, короткі відео. Справжнісінька підстава.

Дружина психували, кричала, перебила весь посуд. Ночувати довелося в друга.

Ось так одна помилка призвела до розлучення. Розлучення ще не оформлене офіційно. Тільки через  суд бо є діти. Але з дружиною (або колишньою дружиною, не знаю, як правильно її зараз називати) уже не спілкуюся.

Сподіваюся, однокласниця задоволена тим, що зруйнувала моє життя.

Зарікся взагалі тепер не ходити на такі зустрічі. А з випивкою зовсім зав’язав.

Related Post

Люда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюриЛюда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюри

Так уже повелося, що вони одне одному довіряють у всьому. Завжди, у всіх питаннях – абсолютно! Зате скільки купюр вона пересушила і перепрасувала вже за їх щасливе сімейне життя. Всяких-різних:

Чому син спілкується тільки з дівчатками?Чому син спілкується тільки з дівчатками?

Синові 10 років. Мене турбує, що він майже не дружить з однокласниками-хлопчиками. В основному з дівчатками. У ляльки не грає, звичайно, але те, що йому з дівчатками цікавіше, наводить на

facebook