Перейти до вмісту

Понти, любов і водонагрівач… Дівчина обрала хлопця не з Мерседесом, а з гарячою водою

  • від

Прочитав про незвичайне знайомство і хочу поділитися своєю історією. 

Навчаюся в університеті. Зазвичай у нас в місті гарячу воду відключають в липні-серпні, але в минулому році відключили в вересні. Причому відключили в великому мікрорайоні досить майже на три тижні. Після пар стоїмо майже всім потоком на зупинці і в жарт починаємо: “а у мене Мерседес є, тільки він в ремонті”, “а я взагалі на Лексусі роз’їжджаю, тільки в автобусі цікавіше” та ін. А я візьму, та й ляпну : “а у мене вдома водонагрівач на 80 літрів”.

Всім замовкли і з неприхованою заздрістю стали дивитися на мене. Дівчина одна не розгубилася і каже: “можна я у тебе помиюся?”

Від одногрупників: “ти дивись, помиє і кине” і “жінкам тільки цього і треба”.

Я не думав, що вона дійсно приїде митися. Подзвонила, запитала телефон і приїхала. Виявляється, що вона знімала квартиру у якоїсь бабці, яка не дозволяла кип’ятити воду (щоб газ не витрачала, лічильник у неї), так дівчина в холодній воді і милася весь цей час. Привезла з собою шампунь, гелі, мило, скраби і мільйон інших баночок + два рушники.

Я живу з батьком і батя дуже здивувався, коли ввечері побачив дівчину, що виходить з ванної кімнати. Батько посміхнувся і покликав нас пити чай. Тато бачив, що дівчина мені дуже-дуже подобалася і наполіг, щоб вона залишила рушники та шампуні у нас (для зручності).

Протягом тижня наші ванні знайомства перейшли на зовсім інший рівень. Скажу так: більше їй не доводилося терпіти витівки дивної бабки.