Перейти до вмісту

Попри свої амбіції, син ще не зміг досягти гарного рівня життя, тому йому та його дружині доводиться винаймати житло самим. Невістка, знаючи про сімейний бізнес, неодноразово просила сина попросити в мене допомоги з житлом. Однак через свій упертий характер Паша відмовив їй, сказавши, що всього доб’ється сам, як і батько. Але невістка не здалася. Вона взяла в кредит машину, знаючи про проблеми із фінансами

Коли чоловік був живий, він збудував невеликий бізнес, який існує досі.

Наш син – Паша – відмовився йти стопами батька, тому, закінчивши університет, почав будувати своє життя. Я була не проти та лише підтримувала сина у його починаннях.

Кілька років тому Паша одружився.

Попри свої амбіції, він ще не зміг досягти гарного рівня життя, тому йому та його дружині доводиться винаймати житло самим.

Невістка, знаючи про сімейний бізнес, неодноразово просила сина попросити в мене допомоги з житлом. Однак через свій упертий характер Паша відмовив їй, сказавши, що всього доб’ється сам, як і батько. Але невістка не здалася.

Вона взяла в кредит машину, знаючи про проблеми із фінансами.

Тому синові довелося попроситись пожити у мене, щоб не залишитися на вулиці. Я, звичайно, не відмовила своїй дитині, і вже пів року вони живуть зі мною.

Ось тільки Паша намагається вирішити фінансові питання, а невістка ні.

Замість того, щоб продати машину, закрити кредит і жити окремо, вона заявила мені, що я маю купити їм квартиру. Мовляв, сімейний бізнес і Паші теж належить, тому я маю на ці гроші купити їм житло, хоча син проти.

Мені звісно не шкода купити синові квартиру, але вона не слухає свого чоловіка, ще й мене лякає, що залишиться тут назавжди.

Загалом поки вони живуть зі мною. І я щодня спостерігаю, як Паша намагається вмовити невістку з’їхати, а вона шукає привід залишитись. І паралельно переконує мене, що я зобов’язана купити їм квартиру.

Хоча я вже сто разів сказала, що не робитиму цього, поки мене особисто не попросить син. І де він таку зухвалу дівчину знайшов?