Порадила синові розлучитися, а він узяв і подав заяву. Здивувала реакція невістки

Сашко одружився два роки тому. Він зустрів Аліну на роботі і одразу закохався. Спочатку Сашко тільки й говорив про цю дівчину, потім наважився покликати її на побачення.

Я завжди вважала, що він надто поспішає, але бачила, який син закоханий, і нічого йому не казала. Вони всюди були разом, часто заходили до мене в гості, разом ходили у походи, на концерти, у кафе. А потім Сашко вирішив зробити Аліні пропозицію.

До цього моменту син готувався місяць. Він шукав найкращу обручку, думав, як романтично можна попросити руки у своєї коханої. На вихідні вони вирушили літати на повітряній кулі, і там Аліна відповіла так. Сашко був у нестямі від щастя.

Але коли вони одружилися, то почали сваритися. До весілля разом вони не жили, майже щотижня через рік шлюбу син почав приїжджати до мене. Я бачила, як йому непросто і знала, що такі стосунки нікому на користь не йдуть.

Бував час, коли у них все було спокійно, а потім подружжя знову сварилося. З’явився онук. Тут я думала, що він їх примирить, але все стало ще гірше.

Я не витримала, коли син знову опинився з валізою на моєму порозі. Вранці він сидів на кухні похмурий і стомлений. Я не могла дивитися на ці муки і порадила синові розлучитися.

Я сказала, що необов’язково бути одруженим з нелюбою жінкою заради дитини. Хорошим батьком можна бути й у розлученні. Син таких слів від мене не чекав, адже я завжди казала, що за сім’ю треба триматися. Але навіть я розуміла, що ці відносини не мають майбутнього.

Сашко мене послухав, наступного тижня він уже подав на розлучення. На мій подив, невістка одразу мені зателефонувала, коли дізналася про цю новину, і почала звинувачувати. Того дня я дуже багато нового про себе дізналася.

Тепер невістка мене ненавидить і хоче зберегти сім’ю, не погоджується на розлучення. Онука мені бачити не дозволяють, а син не знає, що робити.

Може, я й не мала нічого радити. Але спостерігати за тим, як страждає мій син, я більше не могла. Я починаю звинувачувати себе в тому, що влізла в їхні стосунки, і водночас я рада, що Саша зможе побудувати в майбутньому нові стосунки і знайде собі пару.

Related Post

Два з половиною роки тому зустріла своє перше кохання, якого не дочекаласяДва з половиною роки тому зустріла своє перше кохання, якого не дочекалася

У шкільні роки зустрічалася із чудовим хлопцем. Була гарна історія кохання. Обидва були щасливі один з одним. Але з армії я його не дочекалася, зустріла іншого і не встояла перед