Послала подалі з кухні незнайому жінку, яка була з моїм батьком і запитала у нього, що взагалі відбувалося останні 2 години і чому він спить не з моєю мамою

Мене звуть Олександра, зараз мені 19. Коли все це відбувалося мені було 14 років. Я вчилася в звичайній, типовій українській школі. В той день я вирішила прогуляти всі уроки, та й половину уроків там було скасовано.

Мама дозволила мені зробити це. Прокидаюся о 11 годині ранку, йду на кухню і чую стогони в батьківській кімнаті. Я не була дурною і розуміла, що батьки можуть займатися любов’ю, але, одне велике але, мені подзвонила мама. коли я прокинулася і сказала поїсти кашу.

І на цьому у мене ступор. Я боялася туди заходити, адже мами то немає, а батько, як я подумала, мабуть не знав, що я залишуся вдома в цей день і взагалі забув про мене.

Я не стала стукати, я просто увійшла і все. Побачила там не найкращу картину в своєму житті. Це був батько, а якась жінка під ковдрою. Я вийшла і зрозуміла, що він зраджує моєї улюбленій мамі і у нього є тупа коханка.

Дочекалася поки вони закінчать свою справу. Батько з коханкою пішли на кухню їсти, і тут раптом я, теж приходжу. Послала подалі з кухні цю жінку, яка була з моїм батьком і запитала у нього, що взагалі відбувалося останні 2 години і чому він спить не з моєю мамою.

На що він відповів, що не знає як це все сталося і більше такого не повториться ніколи. Я розуміла, що не можна цього говорити мамі, адже я не хотіла залишитися без повноцінної сім’ї.

Тато пообіцяв мені, що він розірве всі зв’язки з коханкою, головне, щоб я нічого не говорила мамі ніколи і ні за яких обставин. Так і сталося. Але я з батьком стала набагато менше спілкуватися мені було дуже гидко і противно !!!!

Мама після цього навіть не розуміла, чому мій тато так змінився, він став більше їй приділяти часу і цінувати її … але я то знала і думала про це кожні день і ніч …

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

facebook