Послала подалі з кухні незнайому жінку, яка була з моїм батьком і запитала у нього, що взагалі відбувалося останні 2 години і чому він спить не з моєю мамою

Мене звуть Олександра, зараз мені 19. Коли все це відбувалося мені було 14 років. Я вчилася в звичайній, типовій українській школі. В той день я вирішила прогуляти всі уроки, та й половину уроків там було скасовано.

Мама дозволила мені зробити це. Прокидаюся о 11 годині ранку, йду на кухню і чую стогони в батьківській кімнаті. Я не була дурною і розуміла, що батьки можуть займатися любов’ю, але, одне велике але, мені подзвонила мама. коли я прокинулася і сказала поїсти кашу.

І на цьому у мене ступор. Я боялася туди заходити, адже мами то немає, а батько, як я подумала, мабуть не знав, що я залишуся вдома в цей день і взагалі забув про мене.

Я не стала стукати, я просто увійшла і все. Побачила там не найкращу картину в своєму житті. Це був батько, а якась жінка під ковдрою. Я вийшла і зрозуміла, що він зраджує моєї улюбленій мамі і у нього є тупа коханка.

Дочекалася поки вони закінчать свою справу. Батько з коханкою пішли на кухню їсти, і тут раптом я, теж приходжу. Послала подалі з кухні цю жінку, яка була з моїм батьком і запитала у нього, що взагалі відбувалося останні 2 години і чому він спить не з моєю мамою.

На що він відповів, що не знає як це все сталося і більше такого не повториться ніколи. Я розуміла, що не можна цього говорити мамі, адже я не хотіла залишитися без повноцінної сім’ї.

Тато пообіцяв мені, що він розірве всі зв’язки з коханкою, головне, щоб я нічого не говорила мамі ніколи і ні за яких обставин. Так і сталося. Але я з батьком стала набагато менше спілкуватися мені було дуже гидко і противно !!!!

Мама після цього навіть не розуміла, чому мій тато так змінився, він став більше їй приділяти часу і цінувати її … але я то знала і думала про це кожні день і ніч …

You cannot copy content of this page