Поспілкувалися, начебто все добре, але у її друзів у соцмережі я побачив фото з її весілля. Господи, що тоді зі мною сталося!

Намагався все сам пережити без чиєїсь допомоги. Але вже не можу. Познайомився із дівчиною. Вона була із хлопцем. Але як виявилося, що там у них було не дуже добре, і до того ж вони з підліткового віку разом. Загалом, у нас із нею закрутилося.

Любов, думаю справжнісінька. Вона боялася піти від нього, бо було його шкода, а мене дуже любила. І я її любив, але потім вона ніби пішла від нього і з’їхала, але в соц. мережі мене не додавала. Говорила, що їй не подобаються почуття напоказ.

Зустрічалися ми майже два роки. Часу разом проводили достатньо, але потім під час чергового конфлікту вона мене покинула. Я намагався йти на компроміс, але марно.

Минуло 8 місяців. З них я 4 місяці гуляв, встиг змінити роботу, на сторінку в соцмережах до неї не заходив, зустрічався з дівчатами, але, на жаль, я не міг навіть цілуватися, бо бачив лише її своєю дівчиною. Потім я не витримав і зайшов на її сторінку, поставив лайк на нову фотографію, а вона мені у відповідь написала.

Поспілкувалися, начебто все добре, але у її друзів у соцмережі я побачив фото з її весілля. Господи, що тоді зі мною сталося! Я не очікував такого взагалі, не знав, що робити.

На сторінці ні в неї, ні в нього немає фото з весілля. Коли я запитав про це, вона сказала, що одружилася не з кохання, що навіть прізвище не змінила, мовляв, все погано у них, почуттів немає, а вона все ще тільки мене любить.

Якийсь час вона приїжджала до мене, ми були разом, але потім я остаточно сказав їй, що цього разу це точно все. Я не можу більше знову чекати, доки вона розлучиться, доки наважиться, я втомився, мені дуже боляче.

Зараз думаю, що правильно вчинив. Шлюб, яким би він не був, все ж таки був усвідомленим. І ще постійно думаю, як же бути далі?

You cannot copy content of this page