Поспілкувалися, начебто все добре, але у її друзів у соцмережі я побачив фото з її весілля. Господи, що тоді зі мною сталося!

Намагався все сам пережити без чиєїсь допомоги. Але вже не можу. Познайомився із дівчиною. Вона була із хлопцем. Але як виявилося, що там у них було не дуже добре, і до того ж вони з підліткового віку разом. Загалом, у нас із нею закрутилося.

Любов, думаю справжнісінька. Вона боялася піти від нього, бо було його шкода, а мене дуже любила. І я її любив, але потім вона ніби пішла від нього і з’їхала, але в соц. мережі мене не додавала. Говорила, що їй не подобаються почуття напоказ.

Зустрічалися ми майже два роки. Часу разом проводили достатньо, але потім під час чергового конфлікту вона мене покинула. Я намагався йти на компроміс, але марно.

Минуло 8 місяців. З них я 4 місяці гуляв, встиг змінити роботу, на сторінку в соцмережах до неї не заходив, зустрічався з дівчатами, але, на жаль, я не міг навіть цілуватися, бо бачив лише її своєю дівчиною. Потім я не витримав і зайшов на її сторінку, поставив лайк на нову фотографію, а вона мені у відповідь написала.

Поспілкувалися, начебто все добре, але у її друзів у соцмережі я побачив фото з її весілля. Господи, що тоді зі мною сталося! Я не очікував такого взагалі, не знав, що робити.

На сторінці ні в неї, ні в нього немає фото з весілля. Коли я запитав про це, вона сказала, що одружилася не з кохання, що навіть прізвище не змінила, мовляв, все погано у них, почуттів немає, а вона все ще тільки мене любить.

Якийсь час вона приїжджала до мене, ми були разом, але потім я остаточно сказав їй, що цього разу це точно все. Я не можу більше знову чекати, доки вона розлучиться, доки наважиться, я втомився, мені дуже боляче.

Зараз думаю, що правильно вчинив. Шлюб, яким би він не був, все ж таки був усвідомленим. І ще постійно думаю, як же бути далі?

Related Post

Моя мама вимагає щоб я замість неї листувався з родичкою, наче в мене інших турбот немаєМоя мама вимагає щоб я замість неї листувався з родичкою, наче в мене інших турбот немає

Моя мама дуже вразлива людина, але тим не менш не хоче відставати від своїх однолітків, таких самих активних пенсіонерів як сама. Минулого року на день народження вона попросила подарувати їй

Чому син спілкується тільки з дівчатками?Чому син спілкується тільки з дівчатками?

Синові 10 років. Мене турбує, що він майже не дружить з однокласниками-хлопчиками. В основному з дівчатками. У ляльки не грає, звичайно, але те, що йому з дівчатками цікавіше, наводить на