Посварила свого друга с дівчиною і пишаюся цим… Коли він заснув я написала від його імені дівчині, щоб приїхала, а потім лягла поряд і обійняла його. Вона приїхала і побачила нас вдвох…

 

Ось ніби і не можна таким пишатися, але мене від гордості прямо-таки розпирає. У мене є кращий друг, звати Сергій, ми з ним дружимо зі школи, і було всяке. Сварилися, мирилися, я у нього на плечі плакала, коли мене перший хлопець кинув, він залишався у мене ночувати, коли напивалися його батьки і батько починав буянити. Він був мені як брат. З роками багато траплялося.

Ми навіть якось, пам’ятається, пробували зустрічатися – тиждень походили за ручку, шокували публіку, поцілувалися навіть (було круто, до речі), дійшли до ліжка – іржали, як два ідіота, ну тому що було ніяково, ми багато разів спали в одному ліжку і в дитинстві, і в більш усвідомленому віці, але без інтимного підтексту, а тут ось як.

До того самого так і не дійшли, в результаті, просто лягли спати. Незабаром, посмішивши народ, ми перестали будувати з себе солодку парочку і знову стали друзями.

У минулому році я розірвала найсерйозніші свої відносини. Ми зустрілися більше двох років, тому розрив був важким, довго приходила в себе, Сергій весь час був поруч і намагався мене відволікти.

Тоді ми знову мало не опинилися в одному ліжку і зовсім не заради сну. Його підтримка немов щось розбудила в мені. Я дивилася на нього, і мені подобалося в ньому абсолютно все: його світлі очі, його худоба, яка так поєднується з його шкірою. Я дивилася на нього і розуміла, що він – мій ідеальний образ красивого, розумного, турботливого чоловіка, який знає, чого хочу я і чого хоче він у своєму житті. Напевно, це переламало щось всередині мене, і далі я перестала розуміти, що творю.

У Сергія з’явилася дівчина після Нового року. Вона була непоганою. Мила, весела, з хорошим смаком. Коротше, дратувати вона мене почала в перші ж години знайомства. Сергій це побачив одразу, все говорив, мовляв, я ревную. Я бісилася і переконувала його в зворотному. Він почав з дівчиною проводити більше часу, всі фотки в інст – з нею, всі вечірки – з нею. Кожен раз, коли ми йшли гуляти, він тягнув її з собою, і насолоджувався тим, як я бісилася.

Але бісилася я недовго, я теж з характером. Одного разу ми з Сергієм напилися і валялися у нього в квартирі на дивані перед телевізором.

Ми завжди спимо разом, коли я у нього залишаюся або він у мене. І в ту ніч не стали робити виключення. Коли він заснув, я написала з його телефону його дівчині, попросила приїхати. Я не знала, відгукнеться вона, але мені так захотілося подивитися на її реакцію. У неї був ключ, приїхавши, вона побачила нас, сплячими в одній білизні, в обнімку. Для нас це було нормою, але вона, мабуть, розтлумачила це по-своєму. Влаштувала скандал.

Сергій намагався їй щось пояснити, але вона, як типова дівчина, не хотіла нічого слухати. Пізніше, коли вона з психами вилетіла з квартири, я сиділа і курила на підвіконні, мене розпирало від радості. Він зайшов і сказав фразу, від якої у мене мурашки по шкірі пішли.

– Я тебе зараз з вікна викину.

Потім почав говорити, як я його дістала, що ні собі, ні людям. Сказав, що давно хоче бути зі мною, але бачить, що я з ним граю. І що якщо він заведе нову дівчину, він буде тримати її максимально далеко від мене.

Я знаю, чого він чекав. Що я скажу, що хочу бути з ним, ми поцілуємося і заживемо довго і щасливо. Але я-то знаю, що так не буде. Що відносинами ми зруйнуємо дружбу, зненавидимо одне одного, відносини завжди призводять до такого результату.

Related Post

Сашко розповів Люсі, які сни сняться чоловіку коли він по справжньому кохаєСашко розповів Люсі, які сни сняться чоловіку коли він по справжньому кохає

– А ти мені сьогодні снилася! – Правда? Напевн у образі відьми? – Ну що ти?! Дуже милою і красивою мініатюрної жінкою. – Ти все такий же ідеаліст? – А

Він замовив їй 501 троянду, а дівчина з нарощеними віями грюкнула дверима і сказала, що ось колишній їй дарував 999 трояндуВін замовив їй 501 троянду, а дівчина з нарощеними віями грюкнула дверима і сказала, що ось колишній їй дарував 999 троянду

У нього любов була, а дівчина троянди взялася рахувати … Я працюю флористом в квітковому ряду, і за три роки побачила всяке. Покупці іноді квіти вибирають так прискіпливо, як ніби

Історія лікаря про справжнє дивоІсторія лікаря про справжнє диво

У видатного лікаря-кардіолога, академіка  в кабінеті стояла склянка з заспиртованим серцем. Кожен студент знав історію цього серця. На самому початку 50-х, коли академік був ще студентом 4-го курсу медичного, в

facebook