Посварила свого друга с дівчиною і пишаюся цим… Коли він заснув я написала від його імені дівчині, щоб приїхала, а потім лягла поряд і обійняла його. Вона приїхала і побачила нас вдвох…

 

Ось ніби і не можна таким пишатися, але мене від гордості прямо-таки розпирає. У мене є кращий друг, звати Сергій, ми з ним дружимо зі школи, і було всяке. Сварилися, мирилися, я у нього на плечі плакала, коли мене перший хлопець кинув, він залишався у мене ночувати, коли напивалися його батьки і батько починав буянити. Він був мені як брат. З роками багато траплялося.

Ми навіть якось, пам’ятається, пробували зустрічатися – тиждень походили за ручку, шокували публіку, поцілувалися навіть (було круто, до речі), дійшли до ліжка – іржали, як два ідіота, ну тому що було ніяково, ми багато разів спали в одному ліжку і в дитинстві, і в більш усвідомленому віці, але без інтимного підтексту, а тут ось як.

До того самого так і не дійшли, в результаті, просто лягли спати. Незабаром, посмішивши народ, ми перестали будувати з себе солодку парочку і знову стали друзями.

У минулому році я розірвала найсерйозніші свої відносини. Ми зустрілися більше двох років, тому розрив був важким, довго приходила в себе, Сергій весь час був поруч і намагався мене відволікти.

Тоді ми знову мало не опинилися в одному ліжку і зовсім не заради сну. Його підтримка немов щось розбудила в мені. Я дивилася на нього, і мені подобалося в ньому абсолютно все: його світлі очі, його худоба, яка так поєднується з його шкірою. Я дивилася на нього і розуміла, що він – мій ідеальний образ красивого, розумного, турботливого чоловіка, який знає, чого хочу я і чого хоче він у своєму житті. Напевно, це переламало щось всередині мене, і далі я перестала розуміти, що творю.

У Сергія з’явилася дівчина після Нового року. Вона була непоганою. Мила, весела, з хорошим смаком. Коротше, дратувати вона мене почала в перші ж години знайомства. Сергій це побачив одразу, все говорив, мовляв, я ревную. Я бісилася і переконувала його в зворотному. Він почав з дівчиною проводити більше часу, всі фотки в інст – з нею, всі вечірки – з нею. Кожен раз, коли ми йшли гуляти, він тягнув її з собою, і насолоджувався тим, як я бісилася.

Але бісилася я недовго, я теж з характером. Одного разу ми з Сергієм напилися і валялися у нього в квартирі на дивані перед телевізором.

Ми завжди спимо разом, коли я у нього залишаюся або він у мене. І в ту ніч не стали робити виключення. Коли він заснув, я написала з його телефону його дівчині, попросила приїхати. Я не знала, відгукнеться вона, але мені так захотілося подивитися на її реакцію. У неї був ключ, приїхавши, вона побачила нас, сплячими в одній білизні, в обнімку. Для нас це було нормою, але вона, мабуть, розтлумачила це по-своєму. Влаштувала скандал.

Сергій намагався їй щось пояснити, але вона, як типова дівчина, не хотіла нічого слухати. Пізніше, коли вона з психами вилетіла з квартири, я сиділа і курила на підвіконні, мене розпирало від радості. Він зайшов і сказав фразу, від якої у мене мурашки по шкірі пішли.

– Я тебе зараз з вікна викину.

Потім почав говорити, як я його дістала, що ні собі, ні людям. Сказав, що давно хоче бути зі мною, але бачить, що я з ним граю. І що якщо він заведе нову дівчину, він буде тримати її максимально далеко від мене.

Я знаю, чого він чекав. Що я скажу, що хочу бути з ним, ми поцілуємося і заживемо довго і щасливо. Але я-то знаю, що так не буде. Що відносинами ми зруйнуємо дружбу, зненавидимо одне одного, відносини завжди призводять до такого результату.

Related Post

Через 7 років стосунків дізналася, що мій чоловік має погані звичкиЧерез 7 років стосунків дізналася, що мій чоловік має погані звички

Я познайомилася зі своїм чоловіком, коли нам було 17 років. Він був цікавим, розумним хлопцем з не зовсім нормальної сім’ї, але намагався вибратися з цього і самореалізуватися. Я була з

– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…

Ігор познайомився з Світланою на турбазі, куди приїхав відпочити. Військова служба не дозволяла влаштувати особисте життя, не вистачало часу. І ось, опинившись на відпочинку, Ігор звернув увагу на одну дівчину

Він переступив поріг, і сказав, що він більше так не може, що подав на розлучення і хоче одружитися зі мноюВін переступив поріг, і сказав, що він більше так не може, що подав на розлучення і хоче одружитися зі мною

Рік тому почалася моя історія. Я працюю у фірмі фотографом, у нас досить сильна і розвинена компанія. І ось рік тому був черговий корпоратив, на якому був весь колектив, у