Потім виявилося, що вона вагітна, як з’ясувалося, від чоловіка сестри

Я не знаю як жили люди в далекому минулому, можу тільки слухати розповіді. Всі бабусі кажуть, що раніше життя було інше. Оскільки я народилася в наш час і живу в ньому, то можу тільки уявляти собі те життя.

За короткий проміжок мого існування побачила безліч різних історій, які викликають у мене просто жах і подив. Сама на своєму досвіді відчула багато зрад і брехні. Але коли зраджують рідні люди, наприклад брат або сестра, то про це варто задуматися.

Знаю одну дівчину сусідку. Вона народилася в сусідньому селі, а вчилася і проживає зараз тут. Сім’я у них була велика, вона наймолодша. Мати рано померла, залишилися з батьком, який багато пив. Всі шкодують дівчину, важке дитинство. Всі діти виросли і роз’їхалися в різні боки. Залишилися тільки дві сестри.

Яке було моє здивування, коли я дізналася, що вони взагалі не спілкуються між собою, хоча живуть на одній вулиці. Далі дізналася подробиці.

Наймолодша сестра (Клава) така товариська, така культурна, ходить і  намагається з себе щось представити. Раніше жила тут інша старша сестра з чоловіком і дитиною. Чоловік заробляв вахтами. Клава була зовсім молода, трохи за двадцять років. Не родини, не дітей, часто допомагала сестрі по господарству, гуляла з племінником.

Потім виявилося, що вона вагітна, як з’ясувалося, від чоловіка сестри. Для чого вона це зробила для мене не зрозуміло. Ходила, няньчила і донянчилась.

Молода, нічим не обтяжена, навіщо тобі одружений чоловік. Захотілося побудувати своє щастя на нещасті своєї сестри. Сім’я розпалася, але і з Клавой він жити не став.

Сестри стали ворогами. Хтось підтримав одну дівчину, хтось став на сторону другої. Обдурена дівчина поїхала далеко, не змогла дивитися на зрадницю.

Народився хлопчик, дуже схожий на старшого брата. Всі сумніви відпали, що тут родинні зв’язки. Батько іноді допомагає синові, висилає певну суму грошей, це зі слів дівчини.

Ще додалося дві дитини, які живуть без батька. До чого ми йдемо. Люди стали злими, щоб досягти певної мети готові переступити навіть через рідних людей.

Чого вона домоглася. Живе зараз одна, виховує сина. З роботою важко, допомогти нікому. Сусідські бабусі шкодують, допомагають з дитиною, сидять з ним коли мати на роботі і не працює дитячий сад. І кожен вважає що він має рацію і краще за всіх. А якщо собе уявити на місці сестри. Мало того, що мужик виявився зрадником, ще й рідний по крові людей добив ножем в спину. Може я не права, але для мене такі люди нічого з себе не представляють.

You cannot copy content of this page