Перейти до вмісту

Потім звісно, всеодно доведеться заводити дітей, але не зараз, я не готова народити дитину з такою проблемою

Я вийшла заміж за свого чоловіка по великому коханою. Він гарний, ніжний, дуже добрий до мене і оточуючих. Але в нього на обличчі велика родимка,точніше родима пляма. З самого початку мене це і не бентежило зовсім, поки я не познайомилася з його колишньою сім’єю і донькою від першого шлюбу.

Оленка дуже гарна дівчинка, але в неї на обличчі така сама потворна пляма, яка реально зіпсувала дівчинці життя. Пляма як в тата, такого ж розміру і величини, і що саме цікаве і неприємне, дуже яскрава, її і косметикою не прибереш.

Я обережно запитала в колишньої жінки, вона сказала що лікарі ще тоді попередили що таке може буди, ще на УЗД побачили. Прибрати її не можна, небезпечно, а передається в їхньому роду це майже у всіх, у більшості в дівчат.

А от тут нещодавно я завагітніла і дуже скоро мені сказали що в мене буде дівчинка. Чоловік на 7 небі від щастя, а я боюсь, а якщо наша дитина теж буде така, неприємна з цією родимкою.

Мені навіть кілька разів снилося, що дівчинка з голубими очима дивиться на мене і каже, мамо, нащо ти мене народжувала, і вказує пальцем на щоку.

Я боюсь, може поки не пізно вирішити цю проблему? Адже не хочеться мати доньку з такою родимкою. Строк не не сильно великий, живота не видно, родичі не знають. Потім звісно, всеодно доведеться заводити дітей, але не зараз, я не готова народити дитину з такою проблемою.