Поверталася додому від сестри, як помітила свого ненаглядного у обіймах з якоюсь юною особою. На вигляд дівчисько, років 25, не більше

Скільки ж різних історій від подруг чула про чоловіків, що йдуть з родин, розфуфиренних вертихвістках, але те, що і мене ця напасть торкнеться ніяк не могла подумати… А тут на тобі, будь ласка!

Все як у поганих мелодрамах: помада на комірці, несподівані зміни настрою, підозрілі контакти у телефоні.

Якось я їх навіть застала вдвох. Поверталася додому від сестри, як помітила свого ненаглядного у обіймах з  якоюсь юною особою. На вигляд дівчисько років 25, не більше.

Я поки що чоловікові вирішила нічого не казати. Він тільки-но почав знову увагу до мене проявляти.

Як від своєї фіфи повертається, то аж сяє весь! Подарунками мене задобрює, квіти знову почав дарувати. П’ять років жодної трояндочки не приніс, а тут цілими оберемками тягає!

Я була грішною справою у телефон його заглянула, почитала, про що вони там шушукаються. Так нічого цікавого не знайшла.

Дівчина видалася мені досить дурною. Впевнена, що у них все не всерйоз. Ось тільки, судячи з усього, вона закохана в мого Діму по вуха, цим і тримає біля своєї спіднички.

Не те, щоб мені її шкода було. Сама знала, у що вплутується. Хоча чисто по-жіночому можу її зрозуміти. Чоловік у мене красень – викопаний Ален Делон у молодості! Важко в такого не закохатися.

Але все ж таки ця історія мене турбує. Не хочу, щоб їхній роман надовго затягнувся. Діма в мене людина чуйна, як візьме його почуттям жалю, так ще дивися з сім’ї відведе.

І що мені робити з цим? Як акуратно відвадити чоловіка від молодої коханки? Розлучення не варіант. Я, попри все, чоловіка свого люблю і так просто віддавати його інший не збираюся. Але й терпіти його гульки довго не буду.

Related Post

Батьки чоловіка без попередження вигнали нас з житлаБатьки чоловіка без попередження вигнали нас з житла

10 років тому я вийшла заміж за хорошу людину, розважливу, якщо можна так сказати. Ретельного у всіх сферах життя. Жити я стала у чоловіка. Знала, що однокімнатна квартира – не

Сказати дівчатам що колега на них наживається, чи просто відійти в бік?Сказати дівчатам що колега на них наживається, чи просто відійти в бік?

Моя колега на наборі постійно підкидає нам різний одяг, іноді навіть новий з бірками. То їй не підійшло, то доні, то ще комусь, то кцпила але передумала. Мені ніколи не