Поверталася додому від сестри, як помітила свого ненаглядного у обіймах з якоюсь юною особою. На вигляд дівчисько, років 25, не більше

Скільки ж різних історій від подруг чула про чоловіків, що йдуть з родин, розфуфиренних вертихвістках, але те, що і мене ця напасть торкнеться ніяк не могла подумати… А тут на тобі, будь ласка!

Все як у поганих мелодрамах: помада на комірці, несподівані зміни настрою, підозрілі контакти у телефоні.

Якось я їх навіть застала вдвох. Поверталася додому від сестри, як помітила свого ненаглядного у обіймах з  якоюсь юною особою. На вигляд дівчисько років 25, не більше.

Я поки що чоловікові вирішила нічого не казати. Він тільки-но почав знову увагу до мене проявляти.

Як від своєї фіфи повертається, то аж сяє весь! Подарунками мене задобрює, квіти знову почав дарувати. П’ять років жодної трояндочки не приніс, а тут цілими оберемками тягає!

Я була грішною справою у телефон його заглянула, почитала, про що вони там шушукаються. Так нічого цікавого не знайшла.

Дівчина видалася мені досить дурною. Впевнена, що у них все не всерйоз. Ось тільки, судячи з усього, вона закохана в мого Діму по вуха, цим і тримає біля своєї спіднички.

Не те, щоб мені її шкода було. Сама знала, у що вплутується. Хоча чисто по-жіночому можу її зрозуміти. Чоловік у мене красень – викопаний Ален Делон у молодості! Важко в такого не закохатися.

Але все ж таки ця історія мене турбує. Не хочу, щоб їхній роман надовго затягнувся. Діма в мене людина чуйна, як візьме його почуттям жалю, так ще дивися з сім’ї відведе.

І що мені робити з цим? Як акуратно відвадити чоловіка від молодої коханки? Розлучення не варіант. Я, попри все, чоловіка свого люблю і так просто віддавати його інший не збираюся. Але й терпіти його гульки довго не буду.

Related Post

Не можу знайти жінку, якій би не були потрібні лише мої грошіНе можу знайти жінку, якій би не були потрібні лише мої гроші

Мені 34 роки. Шкідливих звичок не маю. Живу у Харкові. Працюю. Одружений не був. Дітей немає. Заробляв роки 4 тому 20 тисяч, потім 30, потім у 2017 році пішов на