fbpx

Повертався додому стомлений, а в нашій новобудові всі двері однакові, ну і випадково я помилився поверхом і ненавмисно зайшов у чужу квартиру, виявив там дівчину, яка сиділа на дивані і фарбувала нігті на ногах

Ось чому завжди слід закривати вхідні двері. Ви чуєте, завжди!

Нещодавно взяв в іпотеку квартиру-студію в Харкові. Робота дозволяє, заощадження теж були, ось і придбав 24 квадратних метра в недавно зданій новобудові.

Вхідні двері всі нові, ніхто їх міняти поки не став. Поверхи теж однакові. Єдине, що допомагає хоч якось орієнтуватися в бетонних лабіринтах – це номери квартир і вхідні килимки.

Я недавно прикупив зелений килимок. І майже завжди орієнтувався по ньому. Мій килимок – моя квартира.

Повертаюся в одинадцятій вечора додому після роботи. Втомився так, що просто сил немає. Виходжу з ліфта. Кілька кроків до квартири – перед входом мій зелений килимок.

Я вставляю ключ в замок, а він якось туго входить. Другою рукою натискають на ручку. Двері не замкнені. У мене починається паніка.

Я забув зачинити вхідні двері вранці! Вриваються в квартиру, а там якась гола дівчина, розташувавшись на дивані, фарбує нігті на ногах. Розумію, що потрапив не в свою квартиру.

У мене пакет падає з рук. Апельсини покотилися по підлозі, палиця ковбаси впала на тапочок, ну і яйця розбилися.

Дівчина завмерла. У мене до горла підступив клубок – слова вимовити не зміг.

Розумію, що потрапив не в свою квартиру. Повільно виходжу назад в під’їзд. Виявилося, що поверхом вище проїхав.

Через 10 хвилин повернувся вибачатися. Треба ж було пояснити, що випадково до неї зайшов, та й сусідка як-ніяк.

Related Post

Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”

Прочитала і вирішила теж трохи розповісти про себе. Років 15 тому закохалася по вуха в одруженого. Довго росходидися, але все таки пішла. Причому був момент, коли він пішов з сім’ї

Наснилося, що я вагітнаНаснилося, що я вагітна

Два тижні тому я звільнилася з компанії, в якій пропрацювала більше двох років. Рішення піти прийняла імпульсивно: у нас з начальницею виник конфлікт авторитетів. Через кілька днів після звільнення приснився