Повідомлення для тих, хто намагається будувати відносини з чужими чоловіками! Прочитайте, щоб знати чим все обернеться

Він старше, одружений, є дитина. Кидати дружину він не думав, про що сказав відразу. 3 роки в ролі коханки, все влаштовувало обох.

Після того, як дізналася його дружина відносини припинилися, звели все нанівець. Сенсу описувати історію в дрібних подробицях немає. Зміст даного повідомлення в тому, що я отримала по заслугах через багато років.

Коли в моєму житті з’явився коханий чоловік і батько моїх дітей, він мене кинув заради іншої. Пішов, залишивши дітей і мене. Сказати, що боляче, це нічого не сказати.

Свій гріх я сповідала давно в храмі перед Богом. Слава Богу, зробила висновки про зв’язок з одруженим чоловіком.

Отримала те, що заслужила. Тільки тепер через мій вчинок страждають діти, вони втратили батька. Якщо ще хтось сумнівається в тому, що все повернеться (біль дружини, її сльози, її переживання) не сумнівайтеся, обов’язково повернеться !!!

Зараз, кожен з вас, хто сказав, що так мені і треба, я з вами погоджуся. Ні вік, ні проблеми в сім’ї не можуть виправдати зв’язок із сімейним чоловіком.

Те що будувалося роками у сімйному колі – це святе. Жодна «чарівна, кохана, бажана і т.д» не має права сувати свій ніс у чуже життя. Єдине, що скажу наостанок, не беріть цей гріх на душу.

Сім’ю побудувати складно, але якщо вона будується в чистоті сам Бог допомагає. Не лізьте дівчата в чужі сім’ї, біль повертається в 10 разів сильніше.

Related Post

Наступний чоловік виявився ще гіршим за попередньогоНаступний чоловік виявився ще гіршим за попереднього

Прочитала десь, що кожен наступний чоловік гірший за попереднього. Задумалася … А й справді … Я була двічі заміжня і один раз була в незареєстрованому шлюбі … У мене кожний

Соромлюся свого хлопця тому що він мало заробляє…Соромлюся свого хлопця тому що він мало заробляє…

Зустрічаюся з чоловіком. Все прекрасно, але є одна заковика. Не знаю, як перестати його соромитися. Він не дуже багатий, серед моїх знайомих – взагалі найбідніший. У 30 років він займає

facebook