ЦЕ EASY Життєві історії Поїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміж

Поїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміж

Приїздить моя подруга з відпустки і сяє вся. Думаю, що ж такого сталося, що вона щастя через себе випромінює? Знаючи чого вона туди їздила, я б точно на її місці не раділа б, а ця мало того що щаслива приїхала, то ще й каже заміж збирається.

4 роки назад вона почала зустрічатися з одним хлопцем. Все йшло до весілля. Як тут він їй заявляє, що вона йому як сестра, він її любить звісно, такою, братською любов’ю. Вона в сльози, поплакала та й вирішила знайти когось краще.

Треба сказати, що краще не було. Бо один був одружений, інший взагалі не тієї орієнтації. Як би вона не стралася, а знайти підходящий варіант не виходило. Всі були в порівнянні з її Дмитром якісь не такі.

І тут він пише їй, щоб вона приїздила в гості. Юля звісно ж розкотила губу, вже вирішила, що він безмежно сумує і хоче про це сказати, але не тут було. Після того як прийшла смска з запрошенням в гості, відразу ж прийшла ще одна, з запрошенням на весілля. Тобто він її запрошував як свідка на своє весілля.

У моєї Юльки відразу ж план з’явився як це все одним махом вирішити. Вона погодилася приїхати і допомогти нареченій з організацією весілля. Коли вибирали сукню, то вибрали саму недолугу, туфлі на 2 розміри менші, а меню в ресторані взагалі курс на сміх.

Крім того, Юля вже знала, що на репетиції весілля при всіх спробує звабити колишнього і вони відмінять весілля. Я вже грішним ділом подумала, що в неї вийшло, раз вона так сяє.

Виявляється все навпаки. У тієї нареченої також був колишній, він теж присутній на весіллі серед запрошених, ось вони і об’єднали сили. Але трішки перестаралися.

Звісно сукню поміняли, туфлі Юлька принесла ті що треба, меню узгодила в найкращому вигляді. Вибачення попросила. Я питаю в неї, чи то совість замучила чи щось краще придумала. А вона сміється, каже що виходить заміж тепер за колишнього хлопця нинішньої жінки свого колишнього. І що тут скажеш, кіно можна знімати.

Related Post

Мама чекає, що я запропоную їй залишитись у нас назавжди, але я не можу жити з нею під одним дахомМама чекає, що я запропоную їй залишитись у нас назавжди, але я не можу жити з нею під одним дахом

Мама влетіла на кухню, забрала в мене з рук каструлю зі спагетті з криками: «Ну хто так варить спагетті? Зараз я покажу, як це робиться. Не даремно ж я прожила

Бабця доглядала сусідку, поховала її, а родичі навіть дякую не сказали, ще й осудилиБабця доглядала сусідку, поховала її, а родичі навіть дякую не сказали, ще й осудили

Приїхав в село до бабці на кілька днів, розвантажитися. Працюю в айті компанії, тому іноді просто необхідно податися туди, де нема комп’ютера, інтернету і постійно вспливаючих вікон. Моя бабця доброї

Я ледь не зрадила чоловіку, а тепер не знаю що робитиЯ ледь не зрадила чоловіку, а тепер не знаю що робити

Я мало не зрадила чоловіка, але прошу не засуджувати одразу. Просто більше нікому це не можу розповісти. З чоловіком разом 10 років, є син (3 роки). Останні 2 роки стосунки