fbpx

Поїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміж

Приїздить моя подруга з відпустки і сяє вся. Думаю, що ж такого сталося, що вона щастя через себе випромінює? Знаючи чого вона туди їздила, я б точно на її місці не раділа б, а ця мало того що щаслива приїхала, то ще й каже заміж збирається.

4 роки назад вона почала зустрічатися з одним хлопцем. Все йшло до весілля. Як тут він їй заявляє, що вона йому як сестра, він її любить звісно, такою, братською любов’ю. Вона в сльози, поплакала та й вирішила знайти когось краще.

Треба сказати, що краще не було. Бо один був одружений, інший взагалі не тієї орієнтації. Як би вона не стралася, а знайти підходящий варіант не виходило. Всі були в порівнянні з її Дмитром якісь не такі.

І тут він пише їй, щоб вона приїздила в гості. Юля звісно ж розкотила губу, вже вирішила, що він безмежно сумує і хоче про це сказати, але не тут було. Після того як прийшла смска з запрошенням в гості, відразу ж прийшла ще одна, з запрошенням на весілля. Тобто він її запрошував як свідка на своє весілля.

У моєї Юльки відразу ж план з’явився як це все одним махом вирішити. Вона погодилася приїхати і допомогти нареченій з організацією весілля. Коли вибирали сукню, то вибрали саму недолугу, туфлі на 2 розміри менші, а меню в ресторані взагалі курс на сміх.

Крім того, Юля вже знала, що на репетиції весілля при всіх спробує звабити колишнього і вони відмінять весілля. Я вже грішним ділом подумала, що в неї вийшло, раз вона так сяє.

Виявляється все навпаки. У тієї нареченої також був колишній, він теж присутній на весіллі серед запрошених, ось вони і об’єднали сили. Але трішки перестаралися.

Звісно сукню поміняли, туфлі Юлька принесла ті що треба, меню узгодила в найкращому вигляді. Вибачення попросила. Я питаю в неї, чи то совість замучила чи щось краще придумала. А вона сміється, каже що виходить заміж тепер за колишнього хлопця нинішньої жінки свого колишнього. І що тут скажеш, кіно можна знімати.

Related Post

Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншоюМи планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з

– Ось що губить вашу дочку. Називається це підклад на швидке нездужання, і його потрібно спалити, разом з курткою, – сказала цілителька. Виявилося, що на куртку було зроблено сильне псування – підклад на нездужання називається. На клаптику, вшитий в подклад якраз над серцем, було написано: «Хто цю річ купив, той нездужання собі оплатив!» Причому купила я її в магазині– Ось що губить вашу дочку. Називається це підклад на швидке нездужання, і його потрібно спалити, разом з курткою, – сказала цілителька. Виявилося, що на куртку було зроблено сильне псування – підклад на нездужання називається. На клаптику, вшитий в подклад якраз над серцем, було написано: «Хто цю річ купив, той нездужання собі оплатив!» Причому купила я її в магазині

Підклад на смерть страшна річ, але якщо він ще й оплачений жертвою – це прямо подвійний удар. Такий подклад на смерть одного разу сама купила собі моя племінниця. Передаю всю

Чоловік ображав мене і я пішла жити з дітьми до своїх батьків, а він тепер каже, що нехай батьки і годують насЧоловік ображав мене і я пішла жити з дітьми до своїх батьків, а він тепер каже, що нехай батьки і годують нас

Виросла в сім’ї, де мама була жорстка. Не минало й дня, щоб вона не влаштовувала в родині скандал. Саме мама, тато зазвичай відмовчувався, або просто йшов. Терпів її, і, навіть

facebook