fbpx

Поїхали відпочивати, а в результаті мене ще й звинуватили в зраді підлості, а я ж сама ледь жертвою не стала

Чоловіка моєї подруги звати Максим. Він звісно той ще звабник. Ні однієї спідниці не пропустить, та й Таня моя знає про це, але її так влаштовує. А що, каже вона, додому приходить, гроші приносить, ще й непогані, ну так, іноді “відрядження”, але ж нагуляється і повернеться.

Нещодавно підфортило нам з вихідними, адже ми всі на одній фірмі працюємо, тому можемо собі дозволити 2-3 дні десь відпочити. Мій хлопець, нажаль не зміг, він був на роботі, якраз заступив на зміну. Але я обіцяла, що буду себе достойно поводити, та і не прийнято в нас один одному не довіряти.

Поїхали ми на турбазу. Там такі будиночки невеличкі на 1-2 сім’ї, альтанки різні, парк, озеро з чистим піском, одним словом краса. Але біда в одному – зв’язку нуль. Інтернету також немає. Тому я відразу попередила свого що таке може бути.
Розклалися, відкрили собі напої, лягли на шизлонги, засмагаємо.

Тут подруга просить свого чоловіка намастити плечі кремом щоб не згоріти, він мастить, і в мене так ненав’язливо запитує чи може і мені. Я звісно відмовилася, дико якось, чужий чоловік в присутності жінки.
Потім вечеря, до на приєдналася ще одна компанія, розмови, пісні під гітару, липовий чай. Таня моя спати подалася, ковдру з собою забрала, а ми з Максимом під іншою накриті лишилися, холодно ж, комарі все таки.

Всі порозходилися і тут почалося, він до мене почав чіплятися, неоднозначні жести, руки на коліна клав, притиснув сильно, мені стало страшно. Від того страху в горлі наче ком, навіть закричати не змогла.

І тут в самий розгар домагань його хтось ззаду б’є по голові. Це був мій, слава Господу. Каже що відчув щось таке, що треба їхати. Як побачив що ми стоїмо біля дерева і Максим мене обіймає, то озвірів, а підійшов ближче і зрозумів що до чого. Таню з собою взяв по дорозі. Так та і оком не повела, ще й на мене злість тримає, ну нормальна людина взагалі?

Related Post

Ірина вирішила зрадити у відрядженні просто заради цікавості, а потім її чоловік зустрів її в аеропортіІрина вирішила зрадити у відрядженні просто заради цікавості, а потім її чоловік зустрів її в аеропорті

Ірина, 38 років. Раз на місяць я зустрічаюся з подругами, які залишилися у мене з часів школи. Слухаючи, як дівчата захлинаючись розповідають про свої романи, посміхаюся і мовчу, як той

Дежавю по-жорсткому: відносини з одруженимиДежавю по-жорсткому: відносини з одруженими

У моєму житті було всього два серйозних романа. І обидва сталися з одруженими чоловіками. Смішно, що обидва рази вони протікали за схожим сценарієм. Красиве знайомство, ефектні подарунки, широкі жести з