Поїхав в відрядження, а знайшов там справжнє чудо

Недавно я потрапив в одну дуже цікаво сім’ю. Я працюю журналістом і поїхав на Закарпаття за одним матеріалом. Про це розповідати довго, та і історія зовсім про інше.

Словом, коли я опинився посеред лісу мене звідти вивела дівчина, років 19-20. Вона була дуже гарною, природньо. На ній ні краплі косметики, ботоксу чи силікону, красива сукня з натуральних тканин, якісь звичайні босоніжки.

Вона так відрізнялася від всіх тих дівчат, які оточували мене в місті чи на роботі, була зовсім інша, така чесна, наче жива, не зіпсована ще грошима, тусовками і іншим благами, яких в столиці хоч греблю гати, і від яких, якщо чесно нудить вже і мене.

Так ось, я потрапив під дощ, заблукав, а вона забрала мене додому. Я був вдячний що її сім’я дала мені прихисток.

Правда коли я йшов до них додому я очікував на те, що мене зараз приведуть в солом’яну хату з шитими рушниками і скринями замість шаф.

Натомість привела мене Ніна, так звали дівчину, а зараз вже мою жінку, в великий маєток. Що здивувало мене ще більше. Сім’я не бідна, є і стіл і на столі, і двір і в дворі. В будинку нарахував 15 кімнат, кілька санвузлів, та велику кухню, крім того ще й вітальню.

Закарпатська область славиться тим, що від туристів відб0ю немає, ось з цього вони і живуть. Не повірите Ніна – модель, і без макіяжу, без всієї цієї шкаралупи, вона така гарна, я розумію тепер чому в неї так багато замовлень.

Її тато робить вироби з дерева, розводить скот, мама – тримає господарство, тче та шиє, має невеликий ресторанчик де подає їжу з свого двору.

Я так проникся всією цією атмосферою, що просто вирішив лишитися. Працювати модна віддалено, поки познімаю в них простеньку кімнату, а далі руки проситиму.

Я вже бачу і відчуваю скільки всього корисного і крутого я можу зробити у цьому домі для цієї сім’ї. Сподіваюся не відмовлять. Хай я не гуцул, але ж чогось вартий. Як підкорити серце дівчини з полонини?

Related Post

Хлопець перестав зі мною розмовляти, через те що я проти цивільного шлюбуХлопець перестав зі мною розмовляти, через те що я проти цивільного шлюбу

Мені 24 роки, колишньому хлопцеві 31. Рік були разом. Він працює в іншій країні, тому часто їздили одне до одного, підтримували стосунки на відстані, і спочатку стосунків він запитав, чи

У мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдуритьУ мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдурить

Моя історія, в принципі, проста. Таке відбувається, напевно, з кожною третьою жінкою. Проста, але не зовсім. Почалося все з того, що одного разу уві сні я побачила молоду людину: світловолосого