Познайомилася з чоловіком мрії о 4 ранку: любить каву та дивитися мультфільми

Знайомство о четвертій ранку

Чи можна познайомитися з чоловіком о четвертій ранку? Ну, а чого б ні ?! Я дізналася про те, що у мене новий сусід по балкону випадково.

Прокинулася дуже рано: було близько чотирьох годин. Поставила чайник плиту, і пішла розвішувати білизну на балконі. На той час пральна машина уже дві години як все випрала.

Вивішую білизну, як хтось праворуч від мене низьким голосом сказав: “Доброго ранку!”.

Я від несподіванки ледь бюстгальтер не впустила. Привіталася у відповідь.

Поки вішала білизну, розговорилися. Він стояв на своєму балконі і пив каву. У мене аж слинка потекла від солодкого аромату кави. Вивісила білизну і сходила теж зробила собі чашечку.

Так ми стояли і розмовляли десь хвилин п’ятнадцять. Від холоду аж мурашки пішли.

Він запросив мене на вечірні балконні посиденьки з кавою. Обмінялися телефонами. Чоловік пішов. Я бачила, як він заводить машину і їде на роботу. Перед прощанням він мені як хлопчисько став махати рукою. Я посміхнулася і махнула у відповідь.

Увечері ми продовжили наше “кавування”.

Але ввечері було не те: надто багато людей стирчало на балконі. Самоізоляція ж! ..

Спілкування продовжили в месенджері.

Уже в п’ятницю ми пили каву разом на моїй кухні. Мало того, що ми обидва справжні кавомани, так він ще й любить мультфільми дивитися.

Зізнаюся, я теж їх обожнюю. У мене навіть є костюм гаечки з вушками і величезним розвідним ключем. Ось такі у нас дорослі мультфільми. Це найкраща самоізоляція в моєму житті

You cannot copy content of this page