Перейти до вмісту

Познайомилася з чоловіком, почалося все дуже красиво, але його телефон був постійно вимкнений, дзвонив сам – це насторожувало, і як потім виявилося не просто так

  • від

Є ж нелюди, готові грати з почуттями інших і брехати, брехати і ще раз брехати! ..

Моя історія почалася в кінці серпня, коли в парку зі мною познайомився чоловік. Я гуляла з сестрою і її дитиною, як раптом до нас підійшов знайомитися красивий і весь такий чарівний незнайомець.

Він пригостив нас морозивом. У цей момент моя сестра з дитиною оперативно пішли додому, залишивши мене тет-а-тет з кавалером.

Ми гуляли в парку ще десь годину-півтори, а після він проводив мене до будинку.

Скажу прямо – чоловік мені дуже сподобався. Справив настільки приємне враження, що ніякими словами цього не передати. Обмінялися телефонами.

Наступного дня він розбудив мене о восьмій ранку. Неділю. Я навіть в порядок себе не встигла привести – а він на порозі з букетом квітів стояв.

Я забрала квіти і сказала, що вийду через півгодинки. Часу фарбуватися особливо не було, тому заплела волосся в косу, почистила зуби, швиденько намалювалася і вискочила на вулицю.

А він мене чекав в машині. Це був прекрасний день – ми вирушили в піцерію снідати, сходили в кіно. У той день все і сталося.

Август був прекрасний. Але мене насторожило те, що його телефон був постійно вимкнений.

Виходило, що тільки він міг мені подзвонити, а я йому не могла. Також у нього не було сторінки в соціальних мережах.

Першого вересня я побачила мого чоловіка поруч з жінкою і двома дітьми. Я не знала, як реагувати, перейшла дорогу і стала йти трохи позаду них. Могла чути те, про що вони говорили.

З розмови я зрозуміла, що вони одружені, що мій чоловік виявляється любить свою дружину. Я зупинилася і пішла на зупинку.

Увечері у нас з чоловіком була серйозна розмова. Він мені брехав, що не любить свою дружину, що живе з нею лише через спільних дітей і взагалі вони хочуть розлучитися.

Але я знала, що це все брехня. Якщо любиш людину по-справжньому – то живеш з нею. А якщо відносини закінчилися, то на них ставиш крапку, але ніяк не слід брехати всім підряд.

Пізніше я з’ясувала, що у нього була сторінка в соціальних мережах, просто мені він її не показував. Був зареєстрований під псевдонімом.

Відчула себе використаною і обдуреною. Просто бридко. Є ж нелюди, готові грати з почуттями інших і брехати, брехати і ще раз брехати! ..